Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Терцентр інформує

ПРО Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

На території Володимир-Волинського району (в Зимнівській територіальній громаді) працює Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Знаходиться установа в селі Льотниче за адресою: вул. Перемоги, 36.

10:40 12.11.2021

Інформація для внутрішньо-переміщених осіб.

Внутрішньо переміщеною особою (ВПО) є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

16:09 28.10.2021

Скажи насильству - НІ!

Що таке домашнє насильство?  Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зазначено, що домашнє насильство – дії, характерні для фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються між родичами або подружжям чи між іншими людьми, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою.

16:03 28.10.2021