Засідання виконавчого комітету 23.01.2023

23 січня  2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто питання порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Члени виконкому заслухали звіт старост про роботу  у 2022 році; звіт щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли до сільської ради за 2022 рік, а також погодили Програму охорони публічної безпеки та профілактики правопорушень на території громади на 2023-2025 роки.  Одноголосно було підтримано рішення про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива військовослужбовцям, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування на території Зимнівської громади.   У блоці питань служби у справах дітей розглядалось питання про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої та малолітніх дітей та затвердження відповідного висновку. Також члени виконавчого комітету слухали про прийняття на баланс транспортного засобу для подальшої передачі на військову частину. З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті сільської ради.

Засідання виконавчого комітету 19.12.2022

19 грудня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто 14 питань порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на І квартал 2023 року; слухали про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті за 2022 рік, про присвоєння адресного номера житловим будинкам та необхідність знесення зелених насаджень. З блоку питань соціального захисту було заслухано та ухвалено рішення про перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт; списки осіб, що потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Зимнівської сільської ради; списки громадян для отримання соціального житла при виконавчому комітеті станом на 01.01.2023 року; про необхідність взяття під соціальний супровід сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах; звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування в територіальному центрі та необхідність відібрання неповнолітніх та малолітніх дітей у батьків. Начальник відділу фінансів виконавчого комітету сільської ради ознайомила присутніх зі змінами до бюджету громади, з проєктом рішення Програми підтримки добровольчих формувань територіальної оборони Зимнівської громади на 2023 рік з подальшим винесенням цих питань на розгляд сесією сільської ради.  Слухали про необхідність затвердження Порядку розроблення місцевих цільових програм для подальшого налагодження роботи виконавчого комітету сільської ради. Головний спеціаліст-юрисконсульт сільської ради ознайомила присутніх із процедурою прийняття та передачі гуманітарної допомоги в рамках Проєкту «Говерла» З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.

Засідання виконавчого комітету

 21 листопада 2022 року у залі засідань Зимнівської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом сільського голови В’ячеслава Католика.  На порядок денний  засідання було винесено 6 питань. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.  З економічного блоку одноголосно підтримали рішення щодо погодження проекту рішення «Про бюджет територіальної громади на 2023 рік», та погодження проекту рішення сільської ради від 24.11.2022 року про внесення змін до рішення сільської ради. Заслухали начальника гуманітарного відділу виконавчого комітету про підготовку заходів до проведення новорічно-різдвяних свят та заходи безпеки з урахуванням вимог. З блоку соціальних питань підтримали рішення про розірвання договору найму соціального житла та вивільнення житлового приміщення; та проект Програми соціального захисту населення Зимнівської сільської ради на 2023-2025 роки. Також заслухали проект Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2023-2025 роки.  По усіх питаннях порядку денного прийняті відповідні та згідно з регламентом будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

19 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради

19 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто 15 питань порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІV квартал 2022 року; слухали про виконання заходів щодо підготовки господарського комплексу сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років. З блоку питань соціального захисту було заслухано та ухвалено Порядок тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях комунальної власності Зимнівської громади; План заходів на виконання ремонтних робіт у закладах комунальної власності для ВПО; про склад та  діяльність опікунської ради при виконавчому комітеті сільської ради; а також про зміни до Програми соціального захисту населення  сільської ради щодо придбання предметів ритуальної належності  для поховання військовослужбовців, які брали участь у відбитті військової агресії російської федерації проти України. Також було підтримано рішення про надання статусу дитині, позбавленої батьківського піклування.  Начальник відділу фінансів виконавчого комітету сільської ради зачитала зміни до бюджету громади та ознайомила керівників установ із лімітами в натуральній формі, неухильним дотриманням встановлених лімітів та недопущення понадлімітного споживання.  Слухали начальника відділу ЦНАП щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці нашої громади Ользі Климюк. Головний спеціаліст-юрисконсульт сільської ради ознайомила присутніх із оголошенням про передачу майна в оренду на аукціонах та запропонувала прийняти рішення для оприлюднення в електронній системі «Прозоро Продажі». Заслухали сільського голову Католика В.А., який довів до відома членів виконкому норми списання паливо мастильних матеріалів для службового автомобіля ДФТГ, зміни до Комплексної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та до Програми розвитку надання первинної медичної допомоги, фінансової підтримки КП «Оваднівський центр первинної медичної допомоги». З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.