Cемінар з орієнтації на службу в ЗСУ

Дата: 18.07.2024 14:16

Фото без описуФото без описуУ Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості 18 липня 2024 року відбувся семінар з орієнтації на службу в ЗСУ.

Інструктор відділення рекрутингу та комплектування, головний сержант Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Світлана Коринецька, надала інформацію про вимоги до претендентів на актуальні вакансії, механізм нарахування грошового та матеріального забезпечення, назвала передбачені законодавством пільги, конкретизувала систему відбору кандидатів та ін.

Присутні ретельно ознайомитися з можливостями зайнятості та отримали вичерпні відповіді на запитання щодо працевлаштування за контрактом у ЗСУ.