Увага! Оголошення! З 01 жовтня підвищено тарифи на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів.

Зимнівська сільська рада повідомляє про підвищення тарифів Комунальним підприємством "Зимнівське ВУЖКГ" на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів з 01 жовтня 2020 року.

Графік виїздів у села лікарів-педіатрів та лікарів ЗПСМ на вересень

КП "Володимир-Волинський ЦПМД" повідомляє, що з 02.09.2020 року відновлюються виїзди сімейних лікарів та педіатрів у села району, в  тому числі і Зимнівської громади, згідно наступного графіку. ????‍??????

Будьте обрежні на воді!!!

УВАГА!!!!! Із наближенням спекотних сонячних днів настає початок купального сезону. Більшість людей асоціюють свій відпочинок саме з відпочинком поблизу водойм.               Щоб відпочинок не був затьмарений трагедією, Зимнівська сільська рада  попереджає про дотримання правил поведінки на водних об’єктах. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Варто пам’ятати основні правила поведінки на воді:

Обмеження в поминальні дні

Відповідно до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 22 квітня 2020 року №31, протоколу місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 23.04.2020 №6, у зв’язку з небезпекою розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19  серед населення громади, з метою уникнення масового скупчення людей ЗАБОРОНИТИ відвідування кладовищ в поминальні дні на час карантину до 12 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів безпеки. Поминальні дні перенесено на Троїцьку поминальну суботу 06 червня 2020 року.

Обережно! Кровососи...

Природні умови району та наближення теплового періоду спиятливі для масового розповсюдження кровосисних комах.