Банкам дозволили блокувати рахунки українців-боржників. Просимо розрахуватися за спожиту електроенергію!

Банки повертають арешти рахунків, накладені виконавчою службою через борги. Про це йдеться в Законі України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану», який днями набув чинності. 

До уваги рибалок!

Із 1 квітня 2023 року у Волинській області вступає в силу щорічна заборона на вилов риби. Заборона встановлюється з метою збереження водних біоресурсів і створення сприятливих умов для нересту риби. Адже нерест – це найважливіший період в житті риб.

Переселенці та волиняни можуть отримати безкоштовну правову допомогу

Переселенці та волиняни можуть отримати безкоштовну правову допомогу Внутрішньо переміщені особи і ті волиняни, які постраждали від війни в Україні, мають змогу отримати безкоштовні юридичні консультації від Волинського Інституту Права.  Куди можна звернутися? -    за телефонами безкоштовної гарячої лінії: 0800 408 100; 067 110 36 42; 067 120 91 40; 067 108 50 66. Дзвінки приймаються з понеділка до п’ятниці. Робочі години: 9.30 – 17.00; -    особистий прийом здійснюється з 9.30 до 17.00 (понеділок – п’ятниця)  за адресою: пр. Соборності, 18 (Департаменті соціальної політики Луцької міської ради, приміщення РАГСу). Консультації надаються у рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізовується у партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).

Пам’ятка щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки  в осінньо-зимовий період

Пам’ятка щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки  в осінньо-зимовий період Основні правила експлуатації електроприладів: – не допускайте використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів; – в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені відповідним чином, обмежте доступ до них дітей; – відстань від електричних опалювальних приладів до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м; – не залишайте без нагляду, у разі виходу з приміщень, увімкненими в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски тощо; – намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно кілька побутових електроприладів великої потужності; – не допускайте застосування саморобних некаліброваних плавких вставок в запобіжниках електричного струму. Основні правила експлуатації газових приладів: – не користуйтеся несправними або пошкодженими газовими приладами; – не проводьте самовільну газифікацію будинку; – не дозволяйте дітям користуватися газовими приладами; – не залишайте навіть на короткий час без нагляду увімкненими газові прилади; – не користуйтеся газовими колонками, газифікованими опалювальними печами й іншими приладами при відсутності тяги в димарі; – забороняється переносити та самовільно ремонтувати газове обладнання в приміщеннях, вносити зміни в конструкцію газових приладів і устаткування. Основні правила експлуатації пічного опалення: – забороняється залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; – не користуйтесь печами, які мають тріщини; – не розміщуйте паливо, інші займисті речовини та матеріали безпосередньо перед пічним отвором; – не застосовуйте для розпалювання горючі рідини; – не закріплюйте на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо; – перед початком опалювального сезону піч слід перевірити, а за необхідності – прочистити димар. Взагалі огляд стану печей і димоходів необхідно здійснювати не менше двох разів на рік.

Будьмо ЕКОНОМНИМИ!!!

У енергетично важкі часи мусимо бути солідарними зі всією країною. Будьмо ЕКОНОМНИМИ!!!

Увага! Оголошення! З 01 жовтня підвищено тарифи на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів.

Зимнівська сільська рада повідомляє про підвищення тарифів Комунальним підприємством "Зимнівське ВУЖКГ" на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів з 01 жовтня 2020 року.