Пам’ятка щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки  в осінньо-зимовий період

Пам’ятка щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки  в осінньо-зимовий період Основні правила експлуатації електроприладів: – не допускайте використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів; – в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені відповідним чином, обмежте доступ до них дітей; – відстань від електричних опалювальних приладів до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м; – не залишайте без нагляду, у разі виходу з приміщень, увімкненими в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски тощо; – намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно кілька побутових електроприладів великої потужності; – не допускайте застосування саморобних некаліброваних плавких вставок в запобіжниках електричного струму. Основні правила експлуатації газових приладів: – не користуйтеся несправними або пошкодженими газовими приладами; – не проводьте самовільну газифікацію будинку; – не дозволяйте дітям користуватися газовими приладами; – не залишайте навіть на короткий час без нагляду увімкненими газові прилади; – не користуйтеся газовими колонками, газифікованими опалювальними печами й іншими приладами при відсутності тяги в димарі; – забороняється переносити та самовільно ремонтувати газове обладнання в приміщеннях, вносити зміни в конструкцію газових приладів і устаткування. Основні правила експлуатації пічного опалення: – забороняється залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; – не користуйтесь печами, які мають тріщини; – не розміщуйте паливо, інші займисті речовини та матеріали безпосередньо перед пічним отвором; – не застосовуйте для розпалювання горючі рідини; – не закріплюйте на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо; – перед початком опалювального сезону піч слід перевірити, а за необхідності – прочистити димар. Взагалі огляд стану печей і димоходів необхідно здійснювати не менше двох разів на рік.

Будьмо ЕКОНОМНИМИ!!!

У енергетично важкі часи мусимо бути солідарними зі всією країною. Будьмо ЕКОНОМНИМИ!!!

Увага! Оголошення! З 01 жовтня підвищено тарифи на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів.

Зимнівська сільська рада повідомляє про підвищення тарифів Комунальним підприємством "Зимнівське ВУЖКГ" на послуги водопостачання та вивезення побутових відходів з 01 жовтня 2020 року.

Графік виїздів у села лікарів-педіатрів та лікарів ЗПСМ на вересень

КП "Володимир-Волинський ЦПМД" повідомляє, що з 02.09.2020 року відновлюються виїзди сімейних лікарів та педіатрів у села району, в  тому числі і Зимнівської громади, згідно наступного графіку. ????‍??????

Будьте обрежні на воді!!!

УВАГА!!!!! Із наближенням спекотних сонячних днів настає початок купального сезону. Більшість людей асоціюють свій відпочинок саме з відпочинком поблизу водойм.               Щоб відпочинок не був затьмарений трагедією, Зимнівська сільська рада  попереджає про дотримання правил поведінки на водних об’єктах. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Варто пам’ятати основні правила поведінки на воді:

Обмеження в поминальні дні

Відповідно до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 22 квітня 2020 року №31, протоколу місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 23.04.2020 №6, у зв’язку з небезпекою розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19  серед населення громади, з метою уникнення масового скупчення людей ЗАБОРОНИТИ відвідування кладовищ в поминальні дні на час карантину до 12 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів безпеки. Поминальні дні перенесено на Троїцьку поминальну суботу 06 червня 2020 року.   

Обережно! Кровососи...

Природні умови району та наближення теплового періоду спиятливі для масового розповсюдження кровосисних комах.