Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

10 грудня - Міжнародний день прав людини, тому розповідали про важливість дотримання прав людини у всіх сферах та про  нормативно- правову базу , що врегульовує ці питання. Учасників заходу закликали бути обізнаними , знати свої права , зокрема вивчаючи відповідну літературу, яка знаходиться у бібліотеці міста.

10:21 10.12.2021

«16 днів проти насильства»

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» триває, то ж сьогодні   в онлайн режимі у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся  семінар «Ризики нелегальної трудової міграції», організований  Луцьким міським центром зайнятості.   В  заході взяла участь  голова ГО «Волинські перспективи» Ніна  Пахомюк.

10:12 02.12.2021

Про нелегальне працевлаштування за кордоном та правові засади легального працевлаштування.

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості за  участі головного юриста Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Пасальської Анастасії проведено захід, метою якого  є роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні за кордоном та правові засади легального працевлаштування.

12:03 12.11.2021

«Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України»

В рамках співпраці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  з Володимир-Волинським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

09:30 12.11.2021

Повернення коштів роботодавцями!

Згідно ч. 1 ст. 34 Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування має право, зокрема, стягувати з роботодавця суму страхових коштів та вартість соціальних послуг, наданих безробітному в разі поновлення його на роботі за рішенням суду, а також незаконно виплачені безробітному суми матеріального забезпечення в разі неповідомлення роботодавцем фонду про прийняття його на роботу.

10:33 08.11.2021