Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Територія майстерності

В рамках проєкту #Територія_майстерності відвідали міську бібліотеку, де відбулася зустріч з надзвичайною, неординарною, яскравою особистістю, відомим українським поетом і письменником Володимиром Шовкошитним.

10:07 14.05.2021

Волинський Фаберже

Народний умілець Анатолій Бойко, якого називають волинським Фаберже, зустрівся з учасниками АТО/ООС , які перебувають на обліку у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.

12:09 12.05.2021

Оптометрист – це фахівець, який не лише виготовляє окуляри, але й допомагає їх правильно підібрати клієнтові

Працюючи зі спеціальною технікою, перевіряє гостроту зору пацієнта та виконує всі необхідні заміри. Досвідчений майстер знає методи коригування різних проблем із зором. Але не варто плутати його з лікарем-офтальмологом. Він не виписує рецепти на окуляри, оптометрист може лише порадити.

11:23 22.04.2021

Бліц-навчання на тему: «Легалізація праці у галузі торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, діяльності готелів та ресторанів»

З метою інформаційно-роз’яснювальної роботи та недопущення типових помилок роботодавцями 15 квітня 2021 року у приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено бліц-навчання на тему: «Легалізація праці у галузі торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, діяльності готелів та ресторанів».

10:20 15.04.2021