Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

“Озброєні” лазерним далекоміром, нагрудною камерою, мобільним принтером та смартфонами, інспектори відділення муніципальної варти забезпечують дотримання законності та правопорядку на території Володимир-Волинської громади. І це далеко не весь список повноважень, якими наділені інспектори.      Завдань і обов’язків багато, проте не вистачає кадрів, тому з потребою укомплектувати вільні посади інспекторів керівництво відділення муніципальної варти Володимир-Волинської міської ради звернулось до Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості.          Задля вирішення кадрового питання 16 вересня у приміщені Володимир-Волинської міськрайонної філії був організований ярмарок вакансій.      Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Панасюк ознайомила шукачів роботи зі специфікою діяльності муніципальної варти, повноваженнями, якими наділяються дільничі інспектори. Зазначила, що однією з бажаних вимог роботодавця є наявність водійського посвідчення категорії «В», «С». Перевага у працевлаштуванні надається кандидатам, які проходили службу в ЗСУ.    У результаті спілкування 6 безробітних осіб зацікавились пропозицією працевлаштування та отримали направлення на співбесіду.

15:40 22.09.2021

Зустріч з успішною та активною бізнес-леді, власницею ательє «Мережка» і магазину «Скриня Рукодільна»

Як займатись улюбленою справою ще й утримувати за це матеріальну винагороду? Як розпочати свій бізнес з мінімальними витратами? З такими питаннями часто стикаються початківці-підприємці, що наважились відкрити свій власний бізнес.

09:28 19.08.2021

День кар’єри

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся Регіональний День кар’єри .Захід організували  з метою сприяння активній зайнятості шукачів роботи , підвищення їх  мобільності на ринку праці, організації взаємодії претендентів на заявлені вакансії та роботодавців, використання дієвих та ефективних інструментів пошуку роботи та до 30 – річчя Незалежності України .

09:25 19.08.2021