Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Відділ інформує

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Відповідно Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю  та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 інформуємо.

14:36 06.09.2021

Послуга з перевезення

Громадяни, які зареєстровані та проживають, або проживають без реєстрації на території Зимнівської сільської ради мають право на БЕЗКОШТОВНУ  транспортну послугу з перевезення  «Соціальне таксі» (далі –Послуга).

15:58 16.08.2021

Торгівля людьми - сучасний прояв рабства!

Торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

08:48 30.07.2021

"Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"

З метою покращення умов для забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами в серпні 2021 року в Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Міністерства соціальної політики України, яка розташована в селі Лютіж, Київської області (далі - Центр) відкривається дитяче реабілітаційне відділення.

10:45 20.07.2021