Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Відділ інформує

Право осіб з інвалідністю на забезпечення ТЗР.

Особа з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними  та іншими засобами реабілітації (далі- ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в банку даних.

12:23 12.01.2022

Що таке раннє втручання і навіщо воно потрібне

Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейноцентрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини.

10:47 10.12.2021

Конкурс "Благодійна Україна".

Асоціацією благодійників України оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021».

15:17 18.11.2021

Гендерна рівність.

Гендерна рiвнiсть є однiєю з ознак правової держави. Рівноправність чоловіків та жінок – це невід’ємна частина прав людини, вона є передумовою демократії та соціальної справедливості.

16:21 03.11.2021

Виплата компенсацій фізичним особам.

6 жовтня 2021 року за №1040 Урядом прийнято постанову  «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі».

09:17 02.11.2021

Протидій насильству.

Насильство властиве всім соціальним групам і не залежить від економічного становища родини загалом.

16:39 20.10.2021

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Відповідно Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю  та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 інформуємо.

14:36 06.09.2021