Нові можливості для жителів громади

Зимнівська ТГ – одна у Волинській області, стала учасником експериментального проекту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім'ями та дітьми, які належать до груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах вразливих:

Електронний кабінет особи з інвалідністю

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5.04.2012 № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами) Міністерством соціальної політики України було розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю.

Про фінансову допомогу ветеранам

Відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 р. № 276) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері підвищення конкурентоспроможності ветеранів та членів їх сімей на ринку праці та їх соціального захисту.

До відома внутрішньо-переміщених осіб!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 р. № 487 «Про реалізацію спільного з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення» в рамках реалізації проекту мають право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариства Червоного Хреста України (далі — допомога) окремі категорії населення, зокрема із числа внутрішньо переміщених осіб, зазначених в абзаці вісімнадцятому пункту 2 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст. 2296; 2015 р., № 70, ст. 2312), — із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 269 та від 20 березня 2022 р. № 332, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб (далі – отримувачі).

Важлива інформація для вимушених переселених осіб з інвалідністю

Якщо на території вашої ОТГ є вимушено переселені особи з інвалідністю, які тимчасово зареєстровані у вашій громаді, донесіть будь-ласка до їх відома, що вони мають право безкоштовно отримати від держави гуманітарну допомогу, яка створена на платформі єДопомога.

Про програму грошової допомоги вразливим сім’ям з дітьми

ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

Про Соціальну програму "ПРИХИСТОК"

Здійснення прямої військовою агресією росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань та загибелі українських громадян, що спричинило ситуацію гуманітарної катастрофи в країні.