Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.

Питання скасування статусу внутрішньо переміщеної особи!

Нагадуємо, що відповідно до постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи» від 19 квітня 2022 р. № 476, Уряд зобов’язав внутрішньо переміщених осіб повідомляти уповноваженому органу територіальної громади за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду або протягом трьох днів уповноваженому органу після повернення до покинутого постійного місця проживання.

Шановні жителі та гості територіальної громади, а також інститути громадянського суспільства, запрошуємо вас відвідати виставку!

За підтримки Президента України Володимира Зеленського та Кабінету Міністрів України Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана» організовує виставку «Нескорена нація», яка проходитиме на території Національного комплексу «Експоцентр України» у місті Києві (ВДНГ).

Механізм реалізації норм постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 „Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній осн

Вищезазначеною постановою затверджено Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі (далі – Порядок).

Вирішення конфліктів мирним шляхом та пропаганда ненасильницької поведінки по відношенню до оточуючих

Питання вирішення конфліктів мирним шляхом та пропаганда ненасильницької поведінки по відношенню до оточуючих на сьогодні є дуже актуальним та важливим у суспільстві, а особливо серед суб’єктів пробації.

Нові велосипеди для обслуговування жителів Зимнівської громади похилого віку та осіб з інвалідністю

28 липня 2022 року  соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району вручено нові велосипеди.