Захисти себе від торгівлі людьми

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

Всеукраїнська програма ментального здоров'я

Для кого і для чого "Ти як?" Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.    

Оголошення про формування складу Ради з питань ВПО при Володимирській районній військовій адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», Володимирська районна військова адміністрація Волинської області оголошує про відбір членів до  складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при адміністрації.

До уваги внутрішньо переміщених осіб

З початку повномасштабного вторгнення мільйони людей були змушені переїхати у безпечніше місце. Для когось таким місцем стала інша країна, а для когось — регіон України. Який би шлях не обрали українці, вони всюди могли розраховувати на підтримку, зокрема і в рідній Україні. Кожен міг отримати статус ВПО та розраховувати на щомісячну грошову допомогу.                                     

“Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”

Для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Волинської області, Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» проводить підготовку до онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!” що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00.                 

Про роботу Call-центр(у)

У Волинському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки працює Call-центр. Отримати відповіді на питання  можна за номером +38 (096) 057 43 70

Правила безпеки як не стати жертвою торгівлі людьми

Через військову агресію росії жінки та діти нашої держави змушені покинути Україну та прямувати до сусідніх країн; чоловіки, що залишаються всередині країни, втрачають роботу і дохід; обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни. Внаслідок цього виникає ще більший ризик торгівлі людьми.                            

Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми

 30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.