Засідання чергової двадцять шостої сесії восьмого скликання

24 листопада 2022року в приміщені Будинку культури Зимнівської сільської ради відбулося засідання чергової двадцять шостої сесії восьмого скликання. Було розглянуто 29 питання, більшість  з них стосувалося земельної сфери, заслухали питання про внесення змін до рішення сільської ради №15/2 від 24.12.2021р. «Про бюджет  територіальної громади на 2022рік», про підсумки виконання бюджету територіальної громади за 9 місяців 2022 року, про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Зимнівської сільської ради у 2023році, про затвердження статуту «Центру культури та дозвілля» в новій редакції, про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної  середньої освіти Зимнівської сільської ради та батьківської плати у закладах дошкільної освіти Зимнівської сільської ради, про затвердження фіксованої суми місячної вартості послуги догляду стаціонарного Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирського району, про затвердження  Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2023-2025 роки та інші.

Зустріч із жителями сіл: Когильне, Поничів, Острівок та Льотниче.

Сьогодні, сільський голова В'ячеслав Католик провів зустріч із жителями сіл: Когильне, Поничів, Острівок та Льотниче. Під час зустрічі обговорили ряд важливих питань життєдіяльності мешканців даних населених пунктів, серед яких: зрізання дерев, ремонт доріг та скошування порослі трав на їх узбіччі, відключення електроенергії, вивіз сміття, питання землі та ін. Також, присутні на зустрічі мали можливість отримати працівником ЦНАПу адміністративні послуги за запитом. Це стало можливим після отримання від @Програма EGAP мобільної валізи. На зустрічі не залишилося осторонь і питання медицини, на якій сільський голова офіційно представив нового сімейного лікаря КП «Оваднівської ЦПМД» Оваднівської та Зимнівської сільських рад та повідомив про можливість заключення декларацій з Оленою КЛІМЧУК, для подальшого отримання жителями громади більш якісного медичного обслуговування.

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Щиро вітаю всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками української національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Особливо в наші дні, коли культурний фронт має працювати на 300%, щоб увесь світ знав, що українська пісня - найемоційніші і найсильніша.Щиро дякую працівникам сфери культури, які підтримують і допомагають волонтерам, їздять з благодійними заходами, де збирають кошти на ЗСУ. Бажаю всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Миру всім нам після перемоги над московським злом! Зі святом!

Зимнівська громада отримала від Програми EGAP - сканери штрих-кодів

Зимнівська громада отримала від Програми EGAP - сканери штрих-кодів.Сьогодні сканери штрих-кодів використовуються практично у всіх сервісах. Системи сканування штрих-кодів допомагають  відстежувати великий обсяг інформації, перевірки документів на дійсність тим самим підвищуючи продуктивність та ефективність своїх послуг. Після того, як сканер штрих-коду зчитує цей шаблон, він перетворює рядки та пробіли в текст, який ваш комп’ютер може прочитати та зрозуміти. Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Зимнівської сільської ради, висловлює подяку Програмі EGAP за ще один крок до модернізації сфери надання адміністративних послуг.

День української писемності та мови

9 листопада у нашій країні святкують День української писемності та мови, який щорічно відзначають у День пам'яті Преподобного Нестора-Літописця. Українська мова є другою або третьою слов'янською мовою за кількістю мовців і входить до 30 найпоширеніших мов світу. Українська мова та її носії пройшли через періоди гонінь та придушення з боку країн, до складу яких входили території України. Після проголошення незалежності нашої країни українська мова отримала статус державної. Історія нашої мови пам'ятає багато трагічних сторінок, але зараз позиції української мови набагато міцніші. Мова - це зброя українців. Щоб перемогти, потрібно навчитися добре володіти нею!

форум «Digital Volyn: цифрові громади»

Сільський голова В'ячеслав Католик взяв участь у форумі «Digital Volyn: цифрові громади» в рамках тижня регіональної цифрової трансформації «Digital Regions Week».  Під час форуму В'ячеслав Католик поділився успіхами Зимнівської громади у напрямку цифровізації. 

Працюємо над безпекою громади

Сільський голова В'ячеслав Католик разом із начальником Володимирського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Волинській області  В’ячеславом Процюком оглянули приміщення для облаштування місцевої пожежної охорони у селі Березовичі, що забезпечить швидке реагування у випадку виникнення надзвичайної ситуації на території громади.

На Львівщині, Волині та Полтавщині реалізовано пілотний проєкт зі створення системи психологічної допомоги на рівні громад

У 25 громадах Львівської, Волинської та Полтавської областей впродовж півроку 2022 року тривав проєкт «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я», який реалізовувала Асоціація інноваційної та цифрової освіти за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Габріель Абрахам, Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Ця важлива ініціатива, яку підтримав Проєкт USAID «ГОВЕРЛА», допоможе громадам ефективніше долати виклики, які сьогодні перед ними стоять. Вміння справлятися з емоційним навантаженням, з яким стикаються працівники органів місцевого самоврядування, соціальних служб та закладів освіти допоможуть їм краще надавати соціальні послуги мешканцям громад, зокрема внутрішньо-переміщеним особам» (ТВС). В рамках Проєкту створена система, яка надалі буде працювати автономно, що є дуже важливо, зважаючи на актуальність потреби українців у психосоціальній підтримці зокрема через війну розв’язану рф в Україні. «Була проведена велика робота, що охопила осіб місцевого самоврядування, соціальних працівників та освітян, які пройшли навчання за міжнародними протоколами щодо надання першої психологічної допомоги» - заявила психолог, психотерапевт, консультант з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, ведучий тренер міжнародної короткосесійсної програми СЕТА (Інститут Джонса Хопкінса, США) Кіра Ломакіна. Одним з результатів реалізації Проєкту стало навчання старших психологів у кожній з 25 громад.  «Ми отримували впродовж всього часу реалізації Проєкту супровід від клінічних психологів, які розбирали складні кейси, що виникали при наданні першої психологічної допомоги та емоційної підтримки мешканцям громад», - розказала старша психологиня Бродівської громади Юлія Лєзнова.  Найважливішим етапом реалізації проєкту стала консультація понад 6 тисяч мешканців громад.  «Під час війни, на жаль, дуже багато людей потребують психологічної підтримки» - говорить заступник  Добротвірського селищного  голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Хімка: «Тому я хочу подякувати організаторам цього проєкту, що допомогли нам створити не просто тимчасову можливість, а розгорнули на постійній основі цілу систему, яка тепер буде працювати  на благо громад».  Загалом, потреба в отриманні психологічної допомоги серед українців  постійно зростає.Саме тому, подібний досвід варто реалізувати у всіх громадах України, щоб кожна дитина і кожний дорослий українець знав, що у будь-який час можна розраховувати на якісну психологічну підтримку.  «Для цього ми розробили Дорожню Карту розгортання ефективної системи надання першої психологічної підтримки у громадах, яка запускається впродовж 1 тижня на рівні громади і готові ділитися цим успішним досвідом з усіма керівниками громад, які мають бажання забезпечити своїм мешканцям постійну психосоціальну підтримку» - підсумувала координаторка Проєкту, виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав. 

Графік роботи пересувних відділень поштового зв’язку №75, №76, №83

Населений пункт    Дні тижня    Години  с.Бегета    вівторок    8.20-9.50 с.Березовичі    середа, п’ятниця    8.25-9.25 c.Бобичі    вівторок    13.25-15.05 c.Бубнів    субота    8.40-12.10 с.Володимирівка    вівторок    10.25-11.55 с.Горичів    вівторок    8.40-11.10 с.Житані    п’ятниця    8.20-10.20 с.Зимне    середа, 8.35-12.35 п’ятниця     8.35-11.20 с.Когильно    субота    12.00-14.30 с.Льотниче    стаціонарне відділення     с.Марія Воля    п’ятниця        13.40-14.40 с.Маркостав    середа    12.55-14.55 с.Микуличі    четверг    12.40-15.10 с.Міжлісся    вівторок    9.55-10.55 с.Нехвороща    субота    12.50-14.50 с.Октавин    -    - с.Острівок    віторок 12.15-14.15 субота  8.10-10.10 с.Підгайці    субота    8.20-9.50 с.Поничів    субота    10.20-11.50 с.Руснів    п’ятниця        13.10-15.10 с.Селець    середа 8.20-11.20 п’ятниця  10.30-13.30 с.Фалемичі    вівторок    8.15-10.15 с.Хворостів    вівторок    11.15-13.15 с.Хмелів    субота    10.05-12.35 с.Хмелівка    четверг    8.25-12.25 с.Хобултова    середа 9.40-13-40 п’ятниця    11.20-14.50 с.Черчичі    п’ятниця    11.35-13.05 с.Чесний Хрест    середа    11.30-14.50 с.Шистів    вівторок    11.20-13.20 с.Яковичі    п’ятниця        9.30-11.00

Свято соціального працівника України в громаді

Напередодні Дня соціального працівника України провели урочисті збори з працівниками Територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирського району та за підсумками минаючого року відмітили та нагородили найактивніших.Присутнім був і міський голова з Устилузька Громада, Віктор Поліщук, так як дана міська рада є співзасновником Територіального центру. До вітань приєдналися солісти Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради.