Інформація про все що відбувається на території Зимнівської сільської ради та в Україні

Обговорення Постанови КМУ від 19 березня 2022 р. № 333 та про допомогу вимушеним переселенцям

04 квітня 2022 року В'ячеслав Католик, провів оперативну нараду з керівниками відділів та старостами Зимнівської сільської ради, де обговорили Постанову КМУ від 19 березня 2022 р. № 333 в якій затверджено Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

З 18 березня ціни на пальне в Україні знизяться

Як повідомляє Міністерство економіки, відсьогодні ціни на пальне в Україні знизяться. Тепер дизпаливо буде коштувати на 5 грн дешевше (зниження з 44,90 до 39,96 за літр). Бензин – на понад 7 грн дешевше (зниження з 43,52 до 35,76 грн за літр).

Особливості застосування норм трудового законодавства, дистанційної форми роботи під час дії правового режиму воєнного стану

У зв’язку із численними зверненнями, що надходять до МОН щодо особливостей застосування норм трудового законодавства, дистанційної форми роботи під час дії правового режиму воєнного стану, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних (військово-цивільних) адміністрацій, а також керівникам закладів освіти надіслані чергові роз’яснення.