Щодо реєстрації в Державному аграрному реєстрі

Відповідно до постанови КМУ від 16 серпня 2022 року  № 918 протягом 2022 року понад 3100 агровиробників області отримали фінансову підтримку за утримання великої рогатої худоби (корів) у розмірі 5300 гривень на одну корову та за одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) – 3 100 гривень на 1 гектар.

Проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні Волинської, Львівської та Полтавської областей

Добровільний пожежний рух в Україні набирає обертів. Бажаючи убезпечити своїх мешканців, учасники місцевого самоврядування почали активно розвивати добровільні пожежні команди. Головною перевагою таких команд є оперативність, адже нерідко найближче пожежне відділення знаходиться в 30 км від містечка чи селища, де виникає пожежа. Близьке розташування, орієнтація в місцевості та швидке реагування на виклики - значно підвищують шанси на порятунок майна та відсутність людських жертв.  Професіоналізм таких команд також не варто недооцінювати. Адже кожен охочий вступити до лав ДПК повинен пройти відповідне навчання. Саме цей етап підготовки завершився минулого тижня у вогнеборців добровільних пожежних команд 25 громад-партнерок Проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні Волинської, Львівської та Полтавської областей. З 11 по 19 січня в рамках Проєкту «Цивільний захист з Добровільними пожежними командами (ДПК) для громад ГОВЕРЛА» відбувалося навчання 300 добровольців.  Враженнями від спеціалізованого навчання, за програмою ДСНС України, ділиться і учасник Проєкту “Цивільний захист з Добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»” Володимир Семенюк: «Найбільше сподобалася, звісно, практична частина навчання, зокрема опанування пожежного обладнання. Інструктори пояснювали всі тонкощі роботи настільки детально та цікаво, що іноді до нас доєднувалися «вільні слухачі», які знаходилися поряд з нашою групою. Також важливо відмітити, що нас навчали користуватися спорядженням, як старого, так і нового зразка – аби при нагоді бути готовими працювати з різним обладнанням та якісно виконати нашу роботу». Більше про навчання добровольців читайте за посиланням: https://bit.ly/3wzB8VK ℹЦю публікацію було створено Фондом Міжнародної Солідарності в рамках Проєкту “Цивільний захист з Добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»”, який став  можливим завдяки Агенству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Фонд соціального страхування України передає свої функції до Пенсійного фонду

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України. Фонд соціального страхування України розпочинає процедуру припинення. Закон України від 21.09.2022 № 2620, а також постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 № 1289 та від 02.12.2022 № 1350, якими внесено відповідні зміни до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування та рішень Уряду, набули чинності 01 січня 2023 року. Відтепер уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України. Звертаємо увагу! Застраховані особи, потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві, члени їх сімей, а також страхувальники мають звертатись до органів Пенсійного фонду України з усіх питань загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема: ● фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах; ● виплати допомог на поховання;  ● подання заяв-розрахунків для фінансування листків непрацездатності; ● призначення, перерахування та здійснення страхових виплат з відшкодування шкоди, заподіяної потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання або особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого. Докладніше щодо подання заяв-розрахунків і фінансування матеріального забезпечення: https://www.pfu.gov.ua/2155463-z-1-sichnya-2023-roku-finansuvannya-strahuvalnykiv-dlya-vyplat-po-likarnyanyh-zdijsnyuvatyme-pensijnyj-fond-ukrayiny,  щодо страхових виплат: https://www.pfu.gov.ua/2155474-shhomisyachni-strahovi-vyplaty-ta-inshi-vyplaty-na-vidshkoduvannya-shkody  Довідково Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування"»: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2620-20  Оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1105-14  Постанова КМУ «Про внесення змін до Положення про Пенсійний фонд України»:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1289-2022-%D0%BF  Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-deiakykh-postanov-kabinetu-ministriv-ukrainy-shchodo-zabezpechennia-realizatsii-okremykh-funktsii-pensiinoho-fondu-ukrainy-ta-vyznannia-takymy-shcho-i021222-1350  Пресслужба виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України https://rada.info/upload/users_files/04334815/6d7214a22565baaa0653771030bb83c8.docx

"Я вірю, що ця співпраця подарує більше можливостей, допомогти людям"

"Я вірю, що ця співпраця подарує більше можливостей, допомогти людям".Сьогодні підписали меморандум про співпрацю між Зимнівською сільською радою та Володимирським центром соціальних служб. Мета цього Меморандуму полягає в співпраці, що спрямована на забезпечення здорового та безпечного психологічного, соматичного та соціального стану учасників АТО/ООС, постраждалих від збройної агресії та тимчасової окупації та членам їх сімей, внутрішньо переміщеними особами.

Нарада з керіництвом району 14.12.2022

Інформую: При необхідних 35 МВт наш район, в т.ч. і місто Володимир отримують від 7 до 14 МВТ (залежно від дня і навантаження на магістральні електролінії). Окрім, того у районі є ряд об'єктів критичної інфраструктури, які категорично заборонено вимикати. Для того щоб встановити графік 4х4 необхідно 14 МВт. На согодні вони є, але завтра може бути менше, тому графік знову зіб'ється. Якщо буде більше, то світло будуть менше вимикати.  Виходячи з вишесказаного вирішили: Волиньобленерго щоранку інформуватиме про доведену кількість МВт. Максимально дотримуватиметься графіку або рівномірно відключати всіх споживачів (крім об'єктів критичної інфраструктури).  Органи місцевого самоврядування забезпечують інформування населення щодо необхідноісті обрізання дерев в межах ліній електропередач, а також тотальної економії, особливо при увімкненнях електроенергії та розгорнення пунктів обігріву. Окрім того підсумували, що у випадку повторної агресії ситуація може значно погіршитись.  Також було прийняте рішення про подачу районною військовою адміністрацією клопотань до керівних інстанцій енергетичної сфери, з проханнями збільшити на 3-4 КВт/добу ліміти використання електроенергії для кожної з трьох філій Волиньобленерго, які функціонують у Володимирському районі. Це дасть можливість принаймні налагодити постійний графік подачі електроенергії 4Х4 для населення. 

У Зимнівській громаді реалізували проєкт для згуртування місцевих жителів і переселенців

        Що потрібно, щоб допомогти інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя Зимнівської громади? Над цим питанням ще на початку червня замислилася команда Волинського Інституту Права разом із місцевими активістами. Щоб відповідь не була абстрактною, а максимально наближеною до реальних потреб, за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» було організовано фокус-групові дослідження, опитування та діалогові заходи.

форум «Digital Volyn: цифрові громади»

Сільський голова В'ячеслав Католик взяв участь у форумі «Digital Volyn: цифрові громади» в рамках тижня регіональної цифрової трансформації «Digital Regions Week».  Під час форуму В'ячеслав Католик поділився успіхами Зимнівської громади у напрямку цифровізації.