Інформація для жителів та гостей нашої громади, та читачів нашого сайту. Інформація, яка надіємся, допоможе вам у житті. 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Суб’єктам господарювання , що здійснюють зберігання та/або реалізацію харчових продуктів, які потребують дотримання температурного режиму, необхідно завчасно підготуватися до надзвичайної ситуації у разі відключення електроенергії.

Правило трьох хвилин для всієї сім’ї

Правило трьох хвилин працює, як для подружжя, так і для дітей. Коли всі в родині починають виконувати це правило, то помічають, що воно позитивно впливає на взаємини в сім’ї. Психологи рекомендують дотримуватися цього правила задля збереження теплих стосунків між всіма членами родини, особливо з дітьми.

Що допомагає жити під час війни?

Після хвилі емоцій, які ми всі пережили наша психіка поволі стабілізується. Ми думаємо про те, що буде далі, як діяти в новій реальності, звикаємо до невизначеності та все одно будуємо плани на майбутнє. Усвідомлюємо, що все змінилось і треба жити відповідно до нових умов. Дуже важливо вийти на фазу адаптації, у якій ми діятимемо раціонально, усвідомлено та більш стійко.  Як собі в цьому допомогти?

Що робити, коли чуєте поблизу літак!

МІСЦЕ. У вас є всього пара секунд. Падайте під стінку, тільки не навпроти вікна: під нього або в кут кімнати. Ідеальне укриття - прихожа або ванна без вікон, але якщо ви не достанетесь туди за секунду-дві, падайте де стоїте і повзіть під стіну. Ні в якому разі не залишайтеся посередині кімнати: ви будете в межах конусу розльоту уламків скла та цегли з сусідніх будівель, а залізобетонні плити якщо і ламаються то, згідно законам фізики, навпіл падаючи на середину кімнати. Навіть у самому поганому випадку, якщо плита зламається, упав під стіну, ви маєте шанс опинитися в повітряному кармані під плитою.

Як поводитися на блок-постах!

В умовах воєнного стану в Україні вводиться особливий безпековий режим. В країні діє комендантська година та втсановлені блокпости.