Поради для кожного
- Зимнівська порадниця
- Поради для кожного
Інформація для жителів та гостей нашої громади, та читачів нашого сайту. Інформація, яка надіємся, допоможе Вам у житті, але і надіємся, що вона і не знадобиться. Здоров'я Вам та сил!
Наступну епідемію може спровокувати кір
ВООЗ з’ясувала, що у 2021-2022 роках рекордна кількість дітей (майже 40 мільйонів) пропустила хоча б одну дозу вакцини проти кору, та прогнозує наступну епідемію.
Рекомендації населенню, потерпілому в наслідок повені, щодо заходів профілактики інфекційних хвороб
Під час повені існує ризик спалахів інфекційних хвороб. Прості правила гігієни допоможуть зменшити ризик підчепити збудник інфекції.
Рекомендації щодо заходів, які необхідно здійснювати на територіях, що потерпіли внаслідок повені
1. Питне водопостачання населення повинно забезпечуватися тільки привізною та фасованою питною водою. Використання колодязної та водопровідної питної води повинно бути заборонено, навіть для господарських потреб, у зв’язку з інтенсивним хімічним та бактеріологічним її забрудненням.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
Суб’єктам господарювання , що здійснюють зберігання та/або реалізацію харчових продуктів, які потребують дотримання температурного режиму, необхідно завчасно підготуватися до надзвичайної ситуації у разі відключення електроенергії.
Правило трьох хвилин для всієї сім’ї
Правило трьох хвилин працює, як для подружжя, так і для дітей. Коли всі в родині починають виконувати це правило, то помічають, що воно позитивно впливає на взаємини в сім’ї. Психологи рекомендують дотримуватися цього правила задля збереження теплих стосунків між всіма членами родини, особливо з дітьми.
Що допомагає жити під час війни?
Після хвилі емоцій, які ми всі пережили наша психіка поволі стабілізується. Ми думаємо про те, що буде далі, як діяти в новій реальності, звикаємо до невизначеності та все одно будуємо плани на майбутнє. Усвідомлюємо, що все змінилось і треба жити відповідно до нових умов. Дуже важливо вийти на фазу адаптації, у якій ми діятимемо раціонально, усвідомлено та більш стійко. Як собі в цьому допомогти?
Не вірити джерелам інформації ворога - це перше правило інформаційної безпеки під час війни
Саме на цьому цьому наголосила заступник Міністра оборони Ганна Маляр на своїй сторінці у Фейсбуці.
Що робити в разі облоги населеного пункту під час війни?
Важливі поради, на випадок облоги вашого міста/села під час війни.
Що робити, коли чуєте поблизу літак!
МІСЦЕ. У вас є всього пара секунд. Падайте під стінку, тільки не навпроти вікна: під нього або в кут кімнати. Ідеальне укриття - прихожа або ванна без вікон, але якщо ви не достанетесь туди за секунду-дві, падайте де стоїте і повзіть під стіну. Ні в якому разі не залишайтеся посередині кімнати: ви будете в межах конусу розльоту уламків скла та цегли з сусідніх будівель, а залізобетонні плити якщо і ламаються то, згідно законам фізики, навпіл падаючи на середину кімнати. Навіть у самому поганому випадку, якщо плита зламається, упав під стіну, ви маєте шанс опинитися в повітряному кармані під плитою.
Як поводитися на блок-постах!
В умовах воєнного стану в Україні вводиться особливий безпековий режим. В країні діє комендантська година та втсановлені блокпости.