Відеороботи працівників культури Зимнівської територіальної громади

 

Олександр Уліта - Господи, прости (кавер Іво Бобул)

Сьогодні, в 31-шу річницю Незалежності нашої країни, ми повинні відстоювати "незалежність" українських кордонів... Ворог, не боючись, пішов проти цілого народу, порушивши усі закони Господа, проливши кров на святій землі.

Ольга Порва - Коли мине війна (cover NK)

Під час кривавої повномаштабної війни, що йде на землі нашої славної неньки України, загинуло багато воїнів та мирних жителів... дітей, синів, доньок... батьків...

D. Kavaler - Біля тополі

Жодна пісня, жодні слова не можуть розказати про біль матері та батька, які втратили своїх доньок та синів. Уже 5-й місяць агресор нівичить душі українських матерів, тривожить сон дітей, забирає життя українців...

Ольга Порва - Подзвони до мами

Ольга Порва - солістка Будинку культури с. Хобултова Зимнівської територіальної громади, виконала пісню, з любов'ю в серці, до найріднішої людини у нашому житті - мами! Сьогодні, 8 травня 2022 року в Україні святкують День Матері! Цією піснею вона нагадує кожному - не забудьте подзвонити та привітати рідненьку!

Дмитро Kavaler - Присвячується Збройним силам України

Дмитро Терьохін, що працює під псевдонімом "Kavaler", провідний методист та соліст Центру культури та дозвілля, виконав пісню Андрія Заліско - Хлопці будем жити, для Кавер-відео, що приурочене Захисникам Україні.

Наталія Чепіль - Я - Україна!

Наталія Чепіль, солістка Центру культури та дозвілля, виконала пісню NK - Я - Україна, для Кавер-відео, що приурочене Україні та Захисникам її суверенітету. 

Наталія Чепіль - "Моя Земля"

Відеоробота приурочена Дню Соборності України. НАталія Чепіль, солістка Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради, виконала пісню співачки Slava - "Моя земля"

Галина Мазур - "Колядує наша родина"

Галина Мазур, солістка Будинку культури с. Бубнів, виконала пісню Тетяни Бариляк - "Колядує наша родина", де у відеороботі прийняли участь сім'ї працівників Будинку культури с. Бубнів.