Відеороботи працівників культури Зимнівської територіальної громади

Дмитро Kavaler - Присвячується Збройним силам України

Дмитро Терьохін, що працює під псевдонімом "Kavaler", провідний методист та соліст Центру культури та дозвілля, виконав пісню Андрія Заліско - Хлопці будем жити, для Кавер-відео, що приурочене Захисникам Україні.

Наталія Чепіль - Я - Україна!

Наталія Чепіль, солістка Центру культури та дозвілля, виконала пісню NK - Я - Україна, для Кавер-відео, що приурочене Україні та Захисникам її суверенітету.

Наталія Чепіль - "Моя Земля"

Відеоробота приурочена Дню Соборності України. НАталія Чепіль, солістка Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради, виконала пісню співачки Slava - "Моя земля"

Галина Мазур - "Колядує наша родина"

Галина Мазур, солістка Будинку культури с. Бубнів, виконала пісню Тетяни Бариляк - "Колядує наша родина", де у відеороботі прийняли участь сім'ї працівників Будинку культури с. Бубнів.

Ольга Порва - "Ой, у кирниці на Йорданиці"

На передодні великого свята Водохреща, солістка Будинку культури с. Хобултова виконала стародавню колядку, українську народну пісню "Ой, у кирниці на Йорданиці". У відео-роботі участь прийняв священник храму с. Хобултова, Отець Юрій та сім'ї працівників культури Будинку культури с. Хобултова.

Мелодія серця - "Ой, чи є, чи нема, пан господар дома"

Саме з такою щедрівкою вокальний колектив Центру культури та дозвілля "Мелодія Серця", під керівництвом Людмили Оцалюк привітали з святом Святого Василя, напередодні Щедрого вечора. У відороботі роль дівчат, що щедрують виконали учні та викладачі НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок" с. Льотниче

Мелодія Серця - "За вікном чорна хмара в'ється"

Як тільки зустріли Новий рік, незабаром і настало Різдво Христове. Світлий день, що дарує багато родинного тепла та дитячих посмішок, дарує відчуття свята та здійснення мрій. "Мелодія серця", вокальний колектив Центру культури та дозвілля своєю колядкою нагадали про ці дари.