Усе що відбувається в житті культурного осередку Зимнівської територіальної громади та про все що стосується культури загалом

Відбувся перший благодійний коецрт "З вірою у перемогу"

15.05.2022 р. у с. Селець відбувся перший благодійний концерт "З вірою у перемогу", головною метою якого є підтримка української пісні, патріотичного духу жителів громади і підтримка Збройних сил України, на чиї потреби збираємо кошти.

МКІП закликає фіксувати злочини проти культурної спадщини, вчинені окупантами на території України

З24 лютого ворог обстрілює мирні міста України та знищує культурну спадщину цілого народу. У різних регіонах нашої держави агресія росії супроводжується пересуванням важкої військової техніки, ракетними та авіаударами, артилерійськими обстрілами. Пошкоджено або повністю зруйновано численні пам’ятки архітектури, у тому числі такі, де розміщуються музеї, бібліотеки, університетські факультети та інші культурні та освітні установи, руйнувань зазнають пам’ятки сакральної архітектури. Станом на сьогодні ще неможливо повною мірою оцінити руйнування та пошкодження об’єктів культурної спадщини безпосередньо у зонах бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

Молитва дітей, що лунає з сердець

"Боже, Україну збережи! З цими словами, ми засинаємо і прокидаємось уже не один день! Ми гордимось нашими захисниками! І віримо, що наша підтримка, наша молитва, допоможе їм побороти загарбника! Ми віримо, що Всевишній чує наші молитви. Все буде Україна!" - саме з таким текстом запостила нову відеороботу Бібліотека с. Зимне на своїй сторнці у Фейсбуці.

З Днем Соборності України

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі.

"РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕПОЛОХ"

У актовуому залі Центру культури та дозвілля Зимнівської сільської ради, уже традиційно, на третій день Водохореща відбувся захід: новорічно-різдвяна програма "Різдвяний переполох", що об'єднав усі три великих праздника новорічно-різдвяного циклу, де виступили найкращі колективи Зимнівської територіальної громади.

Про фестиваль "Гостинний fest"

Здається нещодавно тільки відбувся ІІ-й фестиваль з українським духом "Гостинний fest", а пам'ять ще шаленіє від вражень та емоцій.

Фестивалю "Гостинний Fest" бути!!!

Фестиваль "Гостинний fest" відбудеться 3 жовтня 2021 року на території центральної площи с. Зимне (перед Зимнівською сільською радою).

Безсмертна велич "Перемоги"

Сьогодні, у бібліотеці с. Зимне, відбулась година пам'яті "Безсмертна велич "Перемоги"" приурочена Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги),