Усе що відбувається в житті культурного осередку Зимнівської територіальної громади та про все що стосується культури загалом

 

Методичний день для керівників закладів культури

Волинський обласний науково-методичний центр провів семінар в режимі онлайн, піднявши масу робочих питань, серед яких найголовнішими були: Проведення І-го регіонального етапу Всеукраїнського огляд-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості" та утворення Центрів культурних послуг на території громади.

Дмитро Терьохін - КохаТиму

Історія кохання завжди буде присутня у житті кожного з нас і війна це почуття ніяк не здолає, а навпаки тільки підсилить. 271-й день боротьби темряви проти світла, проти любові до рідної домівки... Боротьби, що роз'єднала не одну пару, але не вбило цих прекрасних почуттів, що дарує кохання...

"Книга за життя"

25 жовтня у м. Володимир відбувся благодійний захід "Книга за життя", де відвідувачі мали можливість здати російську літературу та придбати літературу українських письменників. Книги написані мовою окупанта здадуть на мукалутуру, а кошти передадуть на потреби Збройних Сил України! 

Інформація, щодо використання коштів, зібраних на благодійних заходах

Щоб детально переглянути інформацію про благодійні концерти, що пройшли на території Зимнівської сільської ради і на що саме витратили кошти, зібрані на них, потрібно натиснути на цей документ

Відбулась нарада працівників з галузі культури Зимнівської сільської ради

26 липня 2022 року у Центрі культури та дозвілля відбулась нарада з працівниками клубних та бібліотечних закладів Зимнівської сільської ради, яку провела очільник культури Зимнівської громади, Людмила Оцалюк. Присутні були також сільський голова В'ячеслав Католик та провідний методист центру Дмитро Терьохін.

Відбувся перший благодійний коецрт "З вірою у перемогу"

15.05.2022 р. у с. Селець відбувся перший благодійний концерт "З вірою у перемогу", головною метою якого є підтримка української пісні, патріотичного духу жителів громади і підтримка Збройних сил України, на чиї потреби збираємо кошти.

МКІП закликає фіксувати злочини проти культурної спадщини, вчинені окупантами на території України

З24 лютого ворог обстрілює мирні міста України та знищує культурну спадщину цілого народу. У різних регіонах нашої держави агресія росії супроводжується пересуванням важкої військової техніки, ракетними та авіаударами, артилерійськими обстрілами. Пошкоджено або повністю зруйновано численні пам’ятки архітектури, у тому числі такі, де розміщуються музеї, бібліотеки, університетські факультети та інші культурні та освітні установи, руйнувань зазнають пам’ятки сакральної архітектури. Станом на сьогодні ще неможливо повною мірою оцінити руйнування та пошкодження об’єктів культурної спадщини безпосередньо у зонах бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.