В цьому розділі описана інформація про виїзні прийоми сільського голови та працівників сільської ради

Про збори громадян по населених пунктах Бубнівського старостинського округу.

Вчора  по населених пунктах Бубнівського старостинського округу відбулися збори (сходи) громадян, проведені сільським головою Католиком В’ячеславом Артурович за участі старости Головенко Ольги Леонідівни, землевпорядника Онишкевича Миколи Володимировича та місцевих депутатів.

Cільський голова сьогодні провів чергові збори громадян по населених пунктах Селецького старостинського округу.

Cьогодні сільським головою В’ячеславом Артуровичем Католиком по населених пунктах Селецького старостинського округу було проведено збори громадян, за участі старости округу та юрисконсульта.

Пройшли збори громадян Хобултівського старостинського округу

Сьогодні по населених пунктах Хобултівського старостинського округу відбулися збори (сходи) громадян, проведені сільським головою Католиком В’ячеславом Артурович за участі старости Морозюк Оксани Миколаївни, землевпорядника Процюка Миколи Олексійовича, поліцейського офіцера громади Бабія Ореста Романовича та місцевих депутатів.

Пройшли збори громадян Хмелівківського округу

Cьогодні по населених пунктах Хмелівківського старостинського округу пройшли збори (сходи) громадян, проведені сільським головою В’ячеславом Католиком за участі старости округу, землевпорядника, юриста, поліцейського офіцера громади та місцевих депутатів.

Любов Вишняк, секретар ради, провела виїзний прийом громадян у с. Фалемичі, Горичів, Шистів

03 березня секретар Зимнівської сільської ради  Любов Вишняк провела виїзний прийом громадян по населених пунктах: Фалемичі, Горичів, Шистів за участі головного спеціаліста - юрисконсульта Ольги Новицької.

Коротко про виїзний прийом громадян Католиком В.А. 16.10.2020 року

16 жовтня сільський голова В’ячеслав Артурович провів виїзний прийом громадян по населених пунктах Хмелівківського старостинського округу, відвідав ФАПи, школу та оглянув стан комунальних та місцевих доріг.

Коротко про виїзний прийом громадян по населених пунктах Хобултівського старостинського округу

Сьогодні, В’ячеслав Артурович провів виїзний прийом громадян по населених пунктах Хобултівського старостинського округу, відвідав ФАПи та оглянув стан комунальних та місцевих доріг, так як у найближчий час має відбутися грейдерування та середній ремонт доріг місцевого значення переможцем оголошеного Волинською ОДА тендеру – ТОВ «Західавтодор».

Коротко про виїзний прийом громадян Католиком В.А. по населених пунктах Селецького старостинського округу

Сьогодні, В’ячеслав Артурович провів виїзний прийом громадян по населених пунктах Селецького старостинського округу, відвідав ФАПи та оглянув стан комунальних та місцевих доріг, так як у найближчий час має відбутися грейдерування та середній ремонт доріг місцевого значення переможцем оголошеного Волинською ОДА тендеру – ТОВ «Західавтодор».