В цьому розділі описана інформація про виїзні прийоми сільського голови та працівників сільської ради

Сільський голова з представниками Зимнівської сільської ради продовжив зустрічі за "круглим столом"

29 липня В'ячеслав Артурович, сільський голова, Любов Вишняк, депутат та секретар Зимнівської сільської ради та Тетяна Азаркевич, головний спеціаліст - юристконсульт відвідали села Фалемичі, Горичів і Шистів. Організувавши такі новозапочатковані "круглі столи" місцева влада хоче бути ближче до жителів Зимнівської громади. Адже ведення діалогу - це уже початок вирішення проблем.

У Селецькому старостинському окрузі продовжили зустріч за "круглим столом"

22 липня у населених пунктах (с. Марія Воля, с. Чесний Хрест та с. Селець) були проведені "круглі столи", на яких були присутні очільник Зимнівської територіальної громади В'ячеласв Католик, місцева староста Ольга Антонюк, провідний спеціаліст-землевпорядник Микола Онишкевич та головний спеціаліст-юрисконсульт Тетяна Азаркевич.

Сьогодні була перша зустріч за "круглим столом". Відвідали Хмелівківський старостинський округ

Сьогодні в населених пунктах Хмелівського старостинського округу було проведені перші, з запланованих, "круглі столи", на яких були присутні сільський голова В'ячеслав Католик, староста відповідного округу Тамара Волинець, провідний спеціаліст-землевпорядник Микола Процюк та місцеві депутати.

Про збори громадян по населених пунктах Бубнівського старостинського округу.

Вчора  по населених пунктах Бубнівського старостинського округу відбулися збори (сходи) громадян, проведені сільським головою Католиком В’ячеславом Артурович за участі старости Головенко Ольги Леонідівни, землевпорядника Онишкевича Миколи Володимировича та місцевих депутатів.

Cільський голова сьогодні провів чергові збори громадян по населених пунктах Селецького старостинського округу.

Cьогодні сільським головою В’ячеславом Артуровичем Католиком по населених пунктах Селецького старостинського округу було проведено збори громадян, за участі старости округу та юрисконсульта.

Пройшли збори громадян Хобултівського старостинського округу

Сьогодні по населених пунктах Хобултівського старостинського округу відбулися збори (сходи) громадян, проведені сільським головою Католиком В’ячеславом Артурович за участі старости Морозюк Оксани Миколаївни, землевпорядника Процюка Миколи Олексійовича, поліцейського офіцера громади Бабія Ореста Романовича та місцевих депутатів.

Пройшли збори громадян Хмелівківського округу

Cьогодні по населених пунктах Хмелівківського старостинського округу пройшли збори (сходи) громадян, проведені сільським головою В’ячеславом Католиком за участі старости округу, землевпорядника, юриста, поліцейського офіцера громади та місцевих депутатів.

Любов Вишняк, секретар ради, провела виїзний прийом громадян у с. Фалемичі, Горичів, Шистів

03 березня секретар Зимнівської сільської ради  Любов Вишняк провела виїзний прийом громадян по населених пунктах: Фалемичі, Горичів, Шистів за участі головного спеціаліста - юрисконсульта Ольги Новицької.