Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону

Зимнівською сільською радою оголошено земельні торги у формі електронного аукціону, які відбудуться 25 квітня 2023 року з продажу права оренди на земельну ділянку площею 10,2700 га з кадастровим номером 0720581300:00:001:0286 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 10 років, яка знаходиться на території Зимнівської сільської ради за межами села Черчичі, Володимирського району, Волинської області. 

Українці, які хочуть отримувати субсидію, повинні оплатити борги за спожиту електроенергію до кінця квітня

Для всіх споживачів, які наразі отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, термін її призначення закінчується у квітні поточного року. У травні житлова субсидія буде призначатися на наступний період (до квітня 2024 року), і однією з умов для її призначення є відсутність заборгованості за комунальні послуги, в тому числі за спожиту електроенергію. Відповідне роз’яснення надає Мінсоцполітики.

Запрошуємо на виїзний прийом сільського голови жителів Хмелівківського старостату

15 березня 2023 року (середа) сільський голова В’ячеслав Католик разом із офіцером громади Андрієм Грицюком, медичним працівником КП «Оваднівський ЦПМД», адміністратором ЦНАП та землевпорядником ради здійснять виїзний прийом громадян по населених пунктах Хмелівківського  старостинського округу:

Запрошуємо на виїзний прийом сільського голови жителів Березовичівського старостату

01 березня 2023 року (середа) сільський голова Католик В.А. разом із офіцером громади Грицюком А.В., сімейним лікарем «Оваднівського ЦПМД» - Березовичівської амбулаторії Михальчук В.Г., адміністратором ЦНАП, та землевпорядником ради здійснять виїзний прийом громадян по населених пунктах Березовичівського  старостинського округу:

Запрошуємо на виїзний прийом сільського голови жителів Бубнівського старостату

22 лютого 2023 року (середа) сільський голова Католик В.А. разом із офіцером громади Грицюком А.В., сімейним лікарем «Оваднівського ЦПМД» - Зимнівської амбулаторії Омельчук Р.В., адміністратором ЦНАП та землевпорядником ради здійснять виїзний прийом громадян по населених пунктах Бубнівського  старостинського округу, а саме:

Порядок використання коштів, передбачених для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постановою КМУ від 16 серпня 2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

Місцевих жительок Зимнівської громади та жінок ВПО запрошують поспілкуватися про важливе

Обговорити проблеми, які виникли у місцевих жительок громади та ВПО з початку війни; об’єднати їх спільними ідеями; створити групу однодумців; надати психологічну допомогу – все це про діалогове кафе «Сила жіночої єдності».