Пропозиції фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської сільської територіальної громади

На виконання вимог чинного законодавства Зимнівською сільською радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Зимнівської сільської територіальної громади (Рішення №17/53 від 28 січня 2022 року зі змінами).

Зимнівська сільська рада оголошує добір на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-архітектора відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів та екології Зимнівської сільської ради

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесені зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану»,  Зимнівська сільська  ради оголошується добір на зайняття вакантної посади в період дії воєнного стану:

Підприємство ТзОВ «Чікен Трейд» інформує про можливість працевлаштування внутрішньо переміщених осіб або постраждалих внаслідок військової агресії російської федерації.

ТзОВ «Чікен Трейд» входить до складу АПГ «Пан Курчак», займається вирощуванням, виробництвом та реалізацією птиці.

Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону

Зимнівською сільською радою оголошуються земельні торги у формі електронного аукціону, які відбудуться 29.06.2023 з продажу права оренди на земельну ділянку площею 3,3541 га кадастровий номер 0720586000:05:001:0208 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами с. Нехворощі, Володимирського району, Волинської області терміном на 10 років. 

Інформація для аграріїв

Хороший урожай певною мірою залежить від якості  насіння, його вибору та перевірки. Перевірити свій насінневий матеріал, як минулорічний так і придбаний цьогоріч, за його посівними якостями  ви  можете в Державній установі «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія».

Продовжується відбір кандидатів на військову службу за контрактом.

Володимир-Волинський РТЦК та СП продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом! Боронити рідну землю можуть громадяни, які підлягають мобілізації і громадяни, які укладають контракт про проходження військової служби. Зокрема і призовники віком від 18 років, що бажають стати професійними військовослужбовцями.

УВАГА!!! Зимнівська сільська рада нагадує!!!

Згідно з «Правилами охорони електричних мереж», які затверджені Постновою Кабінету Мінінстрів України від 04.03.1997 № 209, електричні мережі підлягають охороні з метою запобігання нещасних випадків від впливу електричного струму. Електричними мережами, які підлягають охороні, вважаються трансформаторні підстанції, розподільні пункти і пристрої, струмопроводи, повітряні лінії електропередач, підземні і підводні кабельні лінії електропередачі та споруди, які до них належать. У Правилах встановлюються охоронні зони електричних мереж:

Запрошення на нетворкінгову зустріч

Волинський Інститут Права збирає на нетворкінгову зустріч «Соціальна інтеграція та адаптація внутрішньо переміщених осіб в громадах: що можемо робити разом?».

Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб і людей які постраждали від війни

Внутрішньо переміщені особи, які мешкають на Волині, та жителі громад області, котрі постраждали від війни в Україні, можуть отримати безоплатні юридичні консультації. Їх надає Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізовується у партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).