Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Інформація про заходи

Тепло і увага в День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Малеча напередодні пише до нього листи зі своїми побажаннями та чекає подарунків.

16:52 20.12.2021

Подарунки дітям з особливими потребами

3 грудня – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи, це –  Міжнародний день людей з інвалідністю.

12:56 02.12.2021

Акція "16 днів проти насильства"

Соціальна акція "16 днів проти насильства" – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

16:55 25.11.2021

ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ 14 ЖОВТНЯ

З нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни, відповідно до «Програми соціального захисту населення Зимнівської сільської ради на 2018-2022 роки з останніми змінами» затвердженої рішенням сільської ради від 17.05.2018 року №25/8 здійснено виплату одноразової матеріальної допомоги в розмірі 1000 грн учасникам АТО/ООС особам з інвалідністю, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, внаслідок війни на сході України.

15:47 13.10.2021

Подарунки дітям.

Привітати напередодні навчального року дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також не залишити поза увагою дітей тих, хто віддав своє життя за свободу і цілісність нашої Держави - це вже стало доброю традицією нашої громади.

13:05 30.08.2021

Подарунки дітям до Міжнародного дня захисту дітей.

Міжнародний день захисту дітей - це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям. Діти -  наше майбутнє, тому наше основне завдання - виховати їх розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі,  ще - прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

11:02 02.06.2021