Продуктові набори від NRC для внутрішньо переміщених осіб

За сприяння сільського голови В’ячеслава Католика відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради отримано від представників Норвезької ради у справах біженців в Україні  (NRC) - незалежної гуманітарної організації  продуктові набори та одіяла для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади.

У м. Луцьку відбудуться змагання по шашкам від "Інваспорт"

Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» з метою подальшого розвитку та популяризації шашок в області, активного способу життя, покращення фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної і спортивної роботи серед осіб з інвалідністю, підвищення рівня спортивної майстерності, виявлення кращих спортсменів до участі у відповідальних всеукраїнських змаганнях організовує 01-03 липня 2022 року проведення чемпіонату області з шашок-64 серед осіб з порушеннями зору, слуху та ураженням опорно- рухового апарату.

Профілактична робота із особами засудженими до покарання без позбавлення волі на території Зимнівської територіальної громади

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право, закони супроводжують людину все її життя.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щороку 20 лютого.  

Тепло і увага в День Святого Миколая

    Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Малеча напередодні пише до нього листи зі своїми побажаннями та чекає подарунків.    

Подарунки дітям з особливими потребами

3 грудня – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи, це –  Міжнародний день людей з інвалідністю.

Акція "16 днів проти насильства"

Соціальна акція "16 днів проти насильства" – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ 14 ЖОВТНЯ

     З нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни, відповідно до «Програми соціального захисту населення Зимнівської сільської ради на 2018-2022 роки з останніми змінами» затвердженої рішенням сільської ради від 17.05.2018 року №25/8 здійснено виплату одноразової матеріальної допомоги в розмірі 1000 грн учасникам АТО/ООС особам з інвалідністю, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, внаслідок війни на сході України.