Слава Герою! Ми втратили ще одного Захисника!

Загинув Олександр Августін, житель с. Когильне. 30 серпня Герой виконував бойове завдання по виявленню та знищенню сил противника у Покровському районі Донецькой області, але отримав поранення не сумісне з життям! 

Зимнівщина втратила ще одного Героя!

Загинув 20-річний солдат Анатолій Гуцалюк, житель с. Нехвороща, при виконанні бойового завдання у Донецькій області. Героя не стало 11 серпня!

У Зимнівській громаді вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

У населених пунктах Зимнівської територіальної громади, біля Обелісків Слави, вшанували пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни, які загинули на території Зимнівської територіальної громади!

Загинув наш земляк! Вічна пам'ять Герою!

Загинув Старший лейтенант 28-ї окремої механізованої бригади "Лицарі Зимового походу", житель с. Острівок, Юрій Ролюк! Це сталось 23 квітня, під час виконання бойового завдання, на Херсонщині.

Загинув, ще один Захисник України! Наш Земляк, наш Герой!

В результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання, у м.Миколаїв, загинув Володимир Зімич, житель нашої громади та Захисник України! Це сталось 18.03.2022 року, хоч відомо про це стало нещодавно, так як військовслужбовець вважався пропавшим безвісти.

Трагічно загинув ще один герой

Стало відомо про трагічну загибель старшого механіка-водія танкового взводу, Олександра Володимировича Лук'яновича, жителя нашої громади!

День пам'яті захисників України

З нагоди Дня пам'яті захисників України у с. Зимне, біля меморіальної дошки, присвяченої Руслану Голяновському, що загинув при виконанні військового обов'язку під час захисту державного суверенітету України, яка розміщена на Навчально-виховному комплексі "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей", відбулась молебень за полеглих  в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.