У цьому розділі календар подій, свят, важливих дат, що стосуються жителів Зимнівської територіальної громади, на кожен день!

Виступ сільського голови до Дня пам'яті та примирення

У дні 8 та 9 травня Україна вшановує пам'ять тих, хто загинув на полях битв, у фашистських катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали свої життя в ім'я Великої перемоги. Ми всі живі завдяки відвазі й мужності мільйонів людей, які брали участь у Другій світовій війні.

Вітаю від щирого серця

Від щирого серця вітаю з днем народження Цизь Оксану Миколаївну директора школи ЗОШ І-ІІ с.Хмелівка (06.07) ,Янчук Людмилу Костянтинівну завідувач ФАП с.Хобултова (07.07), Матвійчук Тетяну Матвіївну, вчителя історії «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей» с. Зимне (08.07), Вишняк Любов Степанівну секретаря сільської ради(11.07). Від щирого серця, з днем народження вітаю Та дуже щиро побажаю Здоров’я, щастя і везіння, Натхнення, миру і терпіння. Кохання, спокою, надії, Щоби збулися Ваші мрії, А ще достатку і тепла, Благополуччя і добра.

Вітаю від щирого серця

Від щирого серця вітаємо з днем народження Лілію Шмелюк , вчителя англійської мови Загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Микуличі (30.06);Віту Принду , депутата с.Хобултова(01.07), Віталію Євгенівну, художнього керівника, вчителя музики, мистецтва Загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Селець,  (01.07.); Ірину Рудь бібліотекар с.Хобултова,с.Хмелівка(05.07)