У цьому розділі календар подій, свят, важливих дат, що стосуються жителів Зимнівської територіальної громади, на кожен день!

 

З днем місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо із професійним святом усіх, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням та працює на благо українських громад і прагне, щоб вони були сильними та спроможними. Бажаємо всім наснаги, сил, здоров’я та нових ідей на благо громад та усієї Держави!

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Щиро вітаю всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати неоціненні духовні скарби українського народу. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками української національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Особливо в наші дні, коли культурний фронт має працювати на 300%, щоб увесь світ знав, що українська пісня - найемоційніші і найсильніша.Щиро дякую працівникам сфери культури, які підтримують і допомагають волонтерам, їздять з благодійними заходами, де збирають кошти на ЗСУ. Бажаю всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Миру всім нам після перемоги над московським злом! Зі святом!

День вчителя - свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей.

День вчителя - свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель - це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а наших дітей - українців - гідними, розумними, навченими, людяними. Дякуємо за вашу чесну, важку працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем, особливо у цей важкий час. Від щирого серця вітаємо зі Всесвітнім днем вчителя! Нехай ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані, нехай, завдяки вам, діти отримують міцні знання, нехай у Вашому житті завжди присутній чарівний світ добра і щастя! Із днем учителя!

Вітаємо с днем похилого віку та ветерана !

Бажаємо вам міцного здоров'я, довголіття, радості, сердечного тепла, любові, душевного спокою, добра і віри в краще майбутнє! Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

З Днем молоді!

Щиро та сердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді.