Інформація про майбутні заходи, що відбудуться на території Зимнівської територіальної громади

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ

Зимнівською сільською радою оголошуються земельні торги у формі електронного аукціону з продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,6000 га з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, що знаходяться на території Зимнівської сільської ради біля села Льотниче, Володимирського району, Волинської області, які відбудуться 04 січня 2023 року.  Стартова ціна продажу земельної ділянки площею 0,6000 га становить 538 767 грн.            З детальною інформацією ви можете ознайомитись: -    в адміністративному приміщені Зимнівської сільської ради за адресою вул. Миру, 2 , с. Зимне, каб.№1; -    на сайті Прозоро Продажі https://prozorro.sale/?edrpou=35387610 -    та за посиланням https://sale.e-somgiz.com/uk/landSell-english/procedures/view?id=LSE001-UA-20221129-13660  

Повторні громадські обговорення щодо проекту містобудівної документації: «Детальне планування території в урочищі Мікроклімат біля с. Володимирівка, Володимирського району Волинської області для будівництва складу-магазину будівельних матеріалів» 

Керуючись Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011, Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", Зимнівська сільська рада повідомляє про повторні громадські обговорення щодо проекту містобудівної документації: «Детальне планування території в урочищі Мікроклімат біля с. Володимирівка, Володимирського району Волинської області для будівництва складу-магазину будівельних матеріалів»  Замовник містобудівної документації: Зимнівська сільська рада. Розробник містобудівної документації: ФОП Мазурок Роман Васильович Підстава для розроблення: Рішення Зимнівської сільської ради № 24/7 «Про надання дозволу на розробку детального плану території» від 29.08.2022 року. Основна мета розробки детального плану території: визначення планувальної організації та функціонального призначення просторової композиції параметрів  та параметрів забудови, а також ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції. Громадські слухання відбудуться: 11 листопада 2022 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Володимирський район, с. Зимне, вул. Миру, 2.

До уваги ВПО та жителів Зимнівської громади!

У середу, 9 листопада, у с. Зимне відбудуться індивідуальні безоплатні юридичні консультації для тих, хто постраждав від війни в Україні. Консультують професійні адвокати!

3 листопада 2022 р. відбудеться зустріч за круглим столом в Льотничівському старостинському окрузі

Доброго дня друзі! 3 листопада 2022 р. відбудеться зустріч за круглим столом в Льотничівському старостинському окрузі, з метою висвітлення ряду питань та обговорення проблем, що стосуються ваших населених пунктів

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Увага! Друзі, Володимирська станція переливання крові запрошує донорів Зимнівської громади! У вівторок, з 9:00 ви маєте нагоду поновити запаси крові станції, що так потрібна для наших людей? В умовах воєнного часу запаси крові необхідно поновлювати постійно. І завдяки вашій донації, вони вчасно приготуюсь запаси й доставлять їх у ті регіони, де є потреба.?? Адреса: м. Володимир, вул. Северина Наливайка, 18 Контактний телефон: +38 03342 21893 В єдності сила! Наш дух незламний! Ми здолаємо ворога разом!

У Зимному відбудеться захід для покращення психофізичного стану місцевих жителів та ВПО

Щоб трішки відволіктися від тривог часу та покращити свій психофізичний стан, 17 жовтня у Зимному відбудеться захід «Кузня тіла та душі».  Під час цієї події учасники ознайомляться із рекомендаціями щодо правильного харчування, отримають поради із правильного забезпечення режиму дня. Тренер представить комплекс вправ: оздоровча гімнастика, кардіо тренування та фітнес комплекс. До участі запрошуються жителі Зимнівської громади та ВПО. Відбудеться захід у приміщені опорного ліцею села Зимне. Початок о 13:00. Не проґавте можливість отримати необхідний ресурс для подолання життєвих викликів та покращити свій емоційний стан! Довідково Навчання організовує Волинський Інститут Права спільно з ГО СК «Атлант» в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.                                                                                           

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»

В складні для України часи, особливо в енергетиці?Зимнівська територіальна громада отримала суттєву підтримку від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» («Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування»). А саме п’ять генераторів потужністю від 7,5 до 10 кВт. Потреба в додаткових джерелах живлення вкрай важлива, адже таким чином ми забезпечили безперебійну роботу критичних об'єктів інфраструктури: органу місцевого самоврядування, закладів освіти, медицини, соціального захисту.??? ?Велика подяка Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за таку необхідну нам вчасну допомогу.   

25 чергова сесія в громаді

Початок роботи 25-ї чергової сесії, яку традиційно розпочали з Гімну України та хвилини мовчання, вшанувавши пам'ять захисників, що загинули за цілісність та незалежність нашої землі. 06 жовтня 2022року в приміщені Будинку культури Зимнівської сільської ради відбулося засідання чергової двадцять п’ятої  сесії восьмого скликання. Згідно порядку денного було розглянуто 28 питань та три депутатських запитів.  Більшість   питань порядку денного  стосувалося земельної сфери, а також питання що стосується освітньої сфери, сфери соціального захисту населення, у зв’язку з перейменуванням Володимир-Волинського району в Володимирський район,  були внесені зміни назв комунальних установ та юридичних адрес відділів виконавчого комітету.    Депутатські запити стосувалися по вирішенні питань ремонту доріг місцевого значення в селах: Бегета, Міжлісся, Яковичі та вирішення питання найпростішого укриття в закладах освіти с.Березовичі.

«Мобільний кейс» від програми EGAP

Ми стаємо ще ближче до людей? Зимнівська громада отримала від  Програма EGAP – «Мобільний кейс», спеціальне обладнання, завдяки якому працівники ЦНАПу зможуть надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не маю можливості самостійно  відвідати Центр надання адміністративних послуг.  ?«Мобільний офіс» - це портативне автоматизоване робоче місце адміністратора ЦНАП, який дозволяє  працювати не виймаючи обладнання з кейсу. ??Кейс має невеликий розмір, але містить потужне обладнання для надання якісних послуг.