Інформація про майбутні заходи, що відбудуться на території Зимнівської територіальної громади

Благодійний концерт "З вірою у Перемогу"

Центр культури та дозвілля з найкращими колективами Зимнівської територіальної громади виступатимуть у старостинських округах громади, збираючи кошти для потреба Збройних сил України!

Уже завтра "Гостинний Fest"

Зимнівська сільська об'єднана територіальна громада уже 4 роки активно розвивається намагаючись іти в ногу з сучасним світом, водночас зберігаючи національні традиції. Найбільше підтримуємо одну з найкращих якостей українського народу –гостинність. Саме під таким гаслом 29 вересня 2019 року у с. Зимне (на площі біля Будинку культури) пройде перший наш фестиваль з українським духом «Гостинний Fest» - свято української культури, від автентичних традицій до сучасності; свято, де ми покажемо багатство нашого краю, справжню українську гостинність, яка виражається - смачними стравами з надихаючими українськими піснями та невгамовними танцями.

ЗАПРОШУЄМО НА МАСЛЯНУ

ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ГРОМАДИ!!!!!! Раді запросити Вас на стародавнє народне свято Масляної!