Дорожня карта дії родини
Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими оприлюднив «Дорожню карту» дій для родини, якщо хтось із їхніх близьких, котрі зараховані до лав ЗС України (зокрема ТрО) чи правоохоронних органів, пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув. У документі міститься перелік даних, якими обов’язково має володіти родина захисника України та алгоритми дій родичів щодо їхніх звернень до органів державної влади, які займаються питаннями звільнення військовополонених.
Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни
Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності. Запити про допомогу продовжують надходити до благодійного фонду “Сильні”, який надає безкоштовну: - психологічну (фонд організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс); - медичну (фонд організовує та оплачує медичні послуги); - юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплатить їхню роботу). Доброчинці оплачують медичні та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини. Запити людей, які пережили сексуальне насильство чи їхніх батьків є абсолютно конфіденційними. Звернутися за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням - sylni.org. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати. Люди можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.
"Місто Добра" - Кризовий центр для жінок із дітьми.
Домашнє насильство – один із найчастіших злочинів, які вчиняються щодня. Насильство щодо жінок виступає одним з головних порушень прав людини, причини якого пов’язані з наявною нерівністю між чоловіками та жінками. І все ж соціальний тиск такий сильний, що багато жертв сприймають насильство як невідворотне явище в житті і не повідомляють про нього. Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (стаття 1 Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству». З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, а саме забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились у складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною інформуємо про роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра». Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма спеціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей. Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись. Умови перебування адаптовані також для осіб з інвалідністю.
STOP SEXTING
З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації пропонуємо переглянути даний ролик
Як боротися з булінгом: поради для дітей
Згідно з дослідженнями, 24% українських дітей хоча б раз стикались із цькуванням у школі. З них менше половини розповідало про цей досвід батькам, рідним та друзям. Дуже часто булінг призводить до непоправних наслідків, а тому останнім часом у світі активно говорять про те, як зупинити шкільне насилля.
Допомога малозахищеним верствам населення Зимнівської ОТГ
За сприяння Міністерства соціальної політики України та Національної мережі продуктових магазинів АТБ, з метою недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, у тому числі спричинених COVID – 19, організовано надання допомоги продуктовими наборами малозахищеним верствам населення Зимнівської сільської ради.
Як зменшити ризик інфікування Коронавірусом !
Дивимось! Запам'ятовуємо! Поширюємо!
Добрі справи для тих, хто потребує допомоги
Відділ соціального захисту населення Зимнівської сільської ради висловлює вдячність за добру справу власникам комісійної крамнички «Рада Мама», які надали на цьому тижні гуманітарну допомогу: дитячий одяг, книги, настільні ігри, для сімей, які потрапили до складних життєвих обставин.