Послуга для ВПО в Дії

Послуга для ВПО в Дія успішно пройшла технічне оновлення і вже доступна для громадян.  Мінсоцполітики разом з Мінцифрою успішно провели технічне оновлення послуги для внутрішньо переміщених осіб в Дії. Послуга знову доступна в застосунку для нових користувачів. Українці, які хочуть оформити довідку внутрішньо переміщеної особи, можуть зробити це в Дії. Відтепер послуга працює стабільніше і обробляються заявки швидше. Користувачі, які отримали довідку раніше, також можуть і надалі користуватися нею в Дії. Нагадуємо, що послугу можна також отримати офлайн в управліннях соцзахисту населення або ЦНАПах.

Зимнівська громада отримала від  Програми EGAP – «Мобільний кейс»

Зимнівська громада отримала від Програми EGAP – «Мобільний кейс», спеціальне обладнання, завдяки якому працівники ЦНАПу зможуть надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не маю можливості самостійно  відвідати Центр надання адміністративних послуг.  «Мобільний офіс» - це портативне автоматизоване робоче місце адміністратора ЦНАП, який дозволяє  працювати не виймаючи обладнання з кейсу. Кейс має невеликий розмір, але містить потужне обладнання для надання якісних послуг. Зокрема, адміністратор може створювати, заповнювати друкувати, зчитувати, сканувати, редагувати документи, а також  працювати з реєстрами у будь – якій точці України на невеликій площі та без під’єднання до джерела живлення (до 8 годин). Функціональні характеристики дозволяють використовувати таке устаткування будь-яким установам, які надають послуги фізичним та юридичним особам і прагнуть зробити їх доступними будь де. Мобільна валіза  дає можливість надання послуг безпосередньо там, де людина проживає.  

Актуалізація даних в реєстрі територіальної громади

Як повідомлялося раніше, функції реєстрації місця проживання в нашій громаді покладено на  відділ «Центр надання адміністративних послуг» (далі – відділ ЦНАП). Для здійснення обліку міграції населення та встановлення точної кількості осіб, що проживають на певній території запроваджено автоматизовану систему — Реєстр територіальної громади.

Де зараз можна отримати оригінал довідки про реєстрацію місця проживання?

Послуги з декларування місця проживання чи реєстрації місця проживання регулюються Постановою КМУ України № 265 від 7.02.2022 року «Про порядок декларування та реєстрації місця проживання (перебування)».

Роз’яснення що робити, якщо був загублений паспорт

Координаційний центр з надання правової допомоги підготував інструкцію в разі, якщо був загублений паспорт громадянина України чи закордонний паспорт. Такі ситуації зараз нерідко трапляються.

ТОВ «ВЕЗ» інформує: за програмою «єПідтримка» можна оплатити комунальні послуги

Відтепер вакциновані українці віком від 60 років мають змогу витратити кошти, нараховані за програмою «єПідтримка», на оплату житлово-комунальних послуг. Така можливість передбачена постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови КМУ від 9 грудня 2021 р. № 1272» від 9 лютого 2022 р. № 112 (Постанова: https://bit.ly/3Lw8Rpj). Для того, щоб отримати «єПідтримку», насамперед слід пройти повний курс вакцинації однією з вакцин, схвалених ВООЗ, відтак завантажити додаток «Дія» та згенерувати «зелений» COVID-сертифікат. Після цього в додатку потрібно: – зайти у розділ «Послуги» і натиснути кнопку «єПідтримка»; – обрати з переліку банків свій, щоб відкрити віртуальну картку (карту можна отримати й у відділенні банку); – додаток перенаправить користувача на сторінку банку для створення віртуальної картки; – після цього в додаток «Дія» надійде підтвердження про створення картки; – підтвердіть у додатку «Дія» заявку на зарахування коштів; – розраховуватися з картки за спожиті комунальні послуги після надходження коштів на картку. Усі деталі щодо проєкту «єПідтримка» – на офіційному сайті: https://e-aid.diia.gov.ua/ Інструкція з генерування COVID-сертифікатів: https://covid19.diia.gov.ua/ Просимо споживачів області допомагати своїм літнім рідним, близьким, знайомим старшого віку зареєструватися і отримати кошти, а також здійснити необхідні оплати. ТОВ «ВЕЗ» нагадує, що споживачі завжди можуть розрахуватися за спожиті енергоносії дистанційно, не відвідуючи банки та каси, і таким чином убезпечити себе від зараження коронавірусом. Розрахунки онлайн: https://bit.ly/3sWARIM Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячна всім краянам за вчасні та в повному обсязі здійснені розрахунки – це запорука стабільного електропостачання Волині!

Гід з державних послуг

З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, що розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://center.diia.gov.ua/