Переможці обласних олімпіад

З 11 січня по 12 лютого 2022року  проходив обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. 17 учнів загальноосвітніх шкіл нашої громади взяли участь в олімпіадах з 9 навчальних предметів, четверо зайняли призові місця.

Всесвітній день безпечного інтернету

У Всесвітній  День безпечного Інтернету(Safer Internet Day) який проходить під гаслом “Разом для кращого Інтернету”, що закликає всі зацікавлені сторони об'єднатися, щоб зробити Інтернет безпечнішим і кращим місцем для всіх, особливо для дітей та молоді.

Переможці обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості

З метою виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді проведено ІІІ (обласний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!»        На конкурс надійшло 58 робіт у номінації «Література» та 58 робіт у номінації «Історія України і державотворення».  Переможцями в конкурсі визнано і двох учнів ЗОШ нашої громади: Католик Дарину, ученицю 7 класу " Освітній опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне" ІІ місце, викладач Сеньчук Галина Яківна; Козак Олександр Віталійович, учень 7 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок”с. Льотниче ІІІ місце, керівник Слабкевич Оксана Євгеніївна.

Переможці обласного конкурсу учнівської творчості

З метою виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді проведено ІІІ (обласний) етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!»        На конкурс надійшло 58 робіт у номінації «Література» та 58 робіт у номінації «Історія України і державотворення».  Переможцями в конкурсі визнано і двох учнів ЗОШ нашої громади: Католик Дарину, ученицю 7 класу " Освітній опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» с. Зимне" ІІ місце, викладач Сеньчук Галина Яківна; Козак Олександр Віталійович, учень 7 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок”с. Льотниче ІІІ місце, керівник Слабкевич Оксана Євгеніївна.