Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини в галузі освіти

Трагічний день у нашій історії

“Сьогодні виповнюється 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті людства.

14:29 26.04.2021

Всесвітній день Землі

22 квітня - Всесвітній день Землі, а також ще раз нагадування один одному про те, що про Землю треба дбати.  В закладах освіти у цей день проводились квести, бесіди, дослідницько-пошукова діяльність. Діти говорили про вплив людини на навколишнє середовище та про те, що кожен з нас може зробити для нашого спільного дому уже зараз. А також, колективно створювали книжечки "День Землі", панно "Земля - мій дім",  розробляли проекти утилізації сміття, виготовляли екоторбинки, садили грядки, висаджували квіти, саджанці дерев.

09:41 23.04.2021

Переможці олімпіади

Учні ЗОШ І-ІІІ с.Березовичі взяли участь у шкільній Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Весна - 2021» у номінації історія та правознавство і стали переможцями!

09:07 20.04.2021

День довкілля в освітніх закладах громади

У міру того, як розвивається людство, удосконалюються технології, усе частіше постає питання захисту та збереження навколишнього світу. Тому, Всесвітній день довкілля – один зі способів нагадати людям про нагальні потреби природи. Освітні заклади нашої громади підтримали і провели акції: "За чисте довкілля", "Посади дерево", "Квітуча Україна".

14:55 15.04.2021

Перемога у "Творчих сходинках"

Нещодавно підбито підсумки XXVI обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів "Творчі сходинки педагогів Волині". Роботу "Фотокопіювальні матеріали для електронного збірника тестів з історії України (8 клас) на базі онлайн сервісу Learning Apps" Наталії Зелінської, вчительки історії ЗОШ І-ІІст.с.Микуличі відзначено дипломом І ступеня!!! ВІТАЄМО переможицю!

13:23 15.04.2021

Атестація педагогів громади

У гуманітарному відділі виконавчого комітету Зимнівської сільської ради сьогодні, 06 квітня, проведено засідання атестаційної комісії ll рівня. Вітаємо педагогів із успішним проходженням атестації та бажаємо успіхів і подальших перемог.

10:54 08.04.2021

Помічник шерифа у ЗОШ с.Хмелівка

У День здоров'я, з метою пропагування професії поліцейського, формування свідомого громадянина, патріота, професіонала своєї справи, у ЗОШ села Хмелівка була проведена гра- квест"Помічник шерифа" спільно з офіцером громади лейтенантом Орестом Бабієм та начальником ювенальної поліції майором Павлюк Оленою Валеріївною.   Кожен учень у подарунок отримав світловідбиваючий браслетик, смайлик чи то брелок.

10:28 08.04.2021

День здоров'я у закладах освіти нашої громади

Всесвітній день здоров'я в закладах середньої та дошкільної освіти Зимнівської громади вирізнявся різноманітністю заходів: проведено ранкову гімнастику, ігри, квести та розваги, що пропагують здоровий спосіб життя та важливість здорового харчування.

10:19 08.04.2021

Робочий візит Голови Волинської ОДА

07 квітня 2021 року Голова Волинської обласної державної адміністрації, Юрій Погуляйко, з робочим візитом відвідав Зимнівську територіальну громаду.

16:09 07.04.2021