Оголошення!

22 вересня о 14.00 годині для жителів громади проведуть навчання з національного спротиву на базі ліцею с.Льотниче, інструктори навчального центру «Тернове поле» батальйону оперативного реагування «Луцьк». 

День профілактики у ліцеї

Сьогодні, 19вересня інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Володимирського РВП Оленою Редько та поліцейським офіцером громади Леонідом Терещуком були проведені профілактичні бесіди про булінг, шкідливі звички та правила поведінки в ліцеї с.Льотниче, з учнями 5-А та 8 класів.

Нарада для вихователів дошкільних закладів громади.

4 вересня 2023 року спеціалістом Гуманітарного відділу  МАтвіюк Н.В. проведено нараду для вихователів дошкільних закладів, адже  найпершою ланкою на шляху дитини до знань є заклад дошкільної освіти- це не просто «камера схову», в яку можна віддати дитину на робочі години, а установа раннього розвитку.

Клас безпеки у ліцеї с.Льотниче

23.03.23 у ліцеї с.Льотниче відкрито клас безпеки. "У наш тривожний час розвиток навичок безпечної поведінки у дітей набуває неабиякого значення. На відкритті були присутні : заступник начальника головного управління ДСНС України у Волинський області Василь Оліферчук, начальник Володимирського РУ В‘ячеслав Процюк, перший заступник голови Володимирської РДА Віктор Фіщук, голова Зимнівської сільської ради В‘ячеслав Католик, начальник Гуманітарного відділу виконавчого комітету Зимнівської сільської ради Олена Гус.

Конкурс- захист дидактичних посібників

Відповідно до Умов та порядку проведення ХХVIІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», з метою створення умов для оновлення змісту, рівного доступу до якісної освіти, подальшого розвитку та впровадження інновацій, спрямованих на вдосконалення процесу навчання, виховання; формування інноваційної культури педагогічних кадрів; використання в освітньому  процесі нових педагогічних ідей і технологій, перспективного педагогічного досвіду педагоги закладів дошкільної освіти підготували дидактичні матеріали.

Діти за безпечне майбутнє

         З метою виховання в підростаючого покоління навичок безпечної поведінки, відповідальності до  виконання правил особистої безпеки, навчання дітей порядку дій у випадку надзвичайних ситуацій та пожеж, а також популяризації професії рятувальника серед дітей та юнаків, гуманітарним відділом виконавчого комітету Зимнівської сільської ради спільно з Володимирським районним управлінням ГУ ДСНС у Волинській області організовано проведення конкурсу серед  учнів закладів загальної середньої освіти «Діти за безпечне майбутнє».        На конкурс представлено 13 робіт з 4 шкіл нашої громади - це малюнки, макети "ДСНС України на варті безпеки дітей і дорослих”, “Пожежно-рятувальна техніка та первинні засоби пожежогасіння”, вироби з фетру "Будь обережним: не зачіпай вибухонебезпечні предмети", м'яка іграшка «Інтерв’ю з Патроном» , вироби з дерева. Різноманіттям техніки та оригінальністю виконання вразили роботи учнів ліцею с.Березовичі та гімназії с.Микуличі. Учні опорного ліцею с.Зимне змонтували відеоролик та написали вірші.