Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

Виконком інформує

Про засідання виконкому 17.05.2021 р.

17 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

17:35 17.05.2021

Про засідання виконкому 19.04.2021 р.

Сьогодні, 19 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. До порядку денного було включено 11 питань.

15:27 19.04.2021

Про засідання виконавчого комітету 15 березня

15 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто усі питання порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року; попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад. Було заслухано сільського голову про стан та утримання доріг на території сільської ради у 2020 році, присвоєння поштової адреси житловим будинкам.

18:56 15.03.2021