Про засідання виконавчого комітету

15 травня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто питання з різних сфер життєдіяльності громади. Присутні заслухали звіт керівників торгівельних закладів громади про роботу в 2023 році. З Хмелівківського старостату заслухали Галину Місан, керівника торгівельного закладу «Дубочки», яка отримала схвальний відгук від старости про свою роботу та поділилась з присутніми своїми планами на майбутнє, з села Зимне звітували Богун Любов, Попік Надія – зауважень та скарг до роботи підприємців не було. Члени виконкому підтримали рішення та побажали керівникам закладів торгівлі та харчування гарної співпраці з членами виконавчого комітету. 

Про засідання виконавчого комітету 23.03.2023 р.

23 березня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто 12 питаннь порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади. Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2023 року. Було заслухано сільського голову про стан та утримання доріг на території сільської ради у 2022 році, присвоєно поштову адресу об'єктам нерухомого майна. Також члени виконкому затвердили види громадських робіт та на виконання наказу Волинської обласної військової адміністрації прийняли перелік суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

Про засідання виконкому від 20.02.2023 р.

20 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. Оскільки цього дня ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя відстояли майбутнє нашої держави то захід розпочався хвилиною мовчання.

17 жовтня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. До порядку денного було включено 10 питань. На засіданні члени виконкому заслухали начальника відділу фінансів виконавчого комітету сільської ради яка прозвітувала про підсумки виконання бюджету Зимнівської територіальної громади за 9 місяців 2022 року та зачитала зміни до бюджету громади, головного спеціаліста – юрисконсульта про підсумки роботи із зверненнями громадян та заслухали головного бухгалтера Зимнівського ВУЖКГ про роботу за ІІІ квартал в частині вивезення ТПВ.  Окрім того,  розглянуто та підтримано рішення про створення координаційної ради із захисту осіб похилого віку; внесено зміни до програми харчування учнів загальної середньої освіти щодо безкоштовного харчування дітей, батьки яких перебувають в зоні бойових дій; також внесено зміни до Програми забезпечення особистої безпеки громадян та профілактики правопорушень на 2020-2022 роки та затверджено акти переоцінки основних засобів.   Насамкінець члени виконавчого комітету надали дозвіл на знесення зелених насаджень та прийняли рішення про присвоєння адресного номера житловим будинкам.  З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

Про засідання виконавчого комітету 15 серпня 2022 р.

15 серпня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. Розпочинаючи роботу, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого в наслідок агресії російської федерації, жителя села Нехвороща, Гуцалюка Анатолія Олександровича. 

Про засідання виконкому 20 червня 2022 року

20 червня 2022 року у залі засідань Зимнівської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом сільського голови В’ячеслава Католика.

Виплата Всесвітньої продовольчої програми ООН для ВПО

Внутрішньо-переміщені особи, відомості про яких включені до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, мають право на виплату додаткової грошової допомоги, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2022 р. № 446 «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо-переміщених осіб», за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Про засідання виконкому 16 травня 2022 року

16 травня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.