Про засідання виконкому 20 червня 2022 року

20 червня 2022 року у залі засідань Зимнівської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом сільського голови В’ячеслава Католика.

Виплата Всесвітньої продовольчої програми ООН для ВПО

Внутрішньо-переміщені особи, відомості про яких включені до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, мають право на виплату додаткової грошової допомоги, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2022 р. № 446 «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо-переміщених осіб», за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Про засідання виконкому 16 травня 2022 року

16 травня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

Про засідання виконкому від 21 березня 2022 року

21 березня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто 7 питаннь порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади.

Про засідання виконавчого комітету 21.02.2022

21 лютого 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

Про засідання виконкому

18 січня  2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

Про засідання виконкому 20.09.2021

20 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто 8 питаннь порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІV квартал 2021 року; слухали про виконання заходів щодо підготовки господарського комплексу сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Про засідання виконкому 16.08.2021 р.

16 серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

Про засідання виконкому 26.07.2021 р.

26 липня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.