Відкритий чемпіонат з волейболу

Відкритий чемпіонат Зимнівської громади з волейболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів відбувся 18 лютого на базі опорного ліцею села Зимне. До участі було заявлено 8 команд, проведено12 ігор.

Міжнародний день рідної мови

Українці – стародавній народ, а мова їхня багатша і всеосяжніша, ніж персидська, китайська, монгольська і всілякі інші. Евлія Челебі

День пам'яті герої в Крут

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.

День пам'яті Кіборгів

Сьогодні Україна вшановує незламних Героїв – "Кіборгів" –захисників Донецького аеропорту.

Міжнародний день волонтера

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога.

Флешмоб підтримки #Жовта стрічка

21 листопада, у День гідності й свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях. Адже, попри постійну загрозу життю, викрадення й тортури продовжує усіма способами демонструвати окупантам, що всі окуповані території України - незмінно українські і чекають на звільнення!

День української мови та писемності

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно в цей день усі українці пишуть Радіодиктант національної єдності, а в школах, окрім цього, проводять тематичні уроки з української мови та літератури.