Міжнародний день волонтера

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога.

Флешмоб підтримки #Жовта стрічка

21 листопада, у День гідності й свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях. Адже, попри постійну загрозу життю, викрадення й тортури продовжує усіма способами демонструвати окупантам, що всі окуповані території України - незмінно українські і чекають на звільнення!

День української мови та писемності

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно в цей день усі українці пишуть Радіодиктант національної єдності, а в школах, окрім цього, проводять тематичні уроки з української мови та літератури.