Забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами

З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю розміщений на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю» можливий для ознайомлення законних представників дітей з метою обрання із зазначеного списку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами згідно індивідуальних програм реабілітації.

Для отримання можливості забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами батькам, або законним представникам дитини необхідно подати до відділу соціального захисту населення Зимнівської сільської ради:

Заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

• паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
  • індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько – консультативною комісією лікувально – профілактичного закладу;
  • виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/о).