Що нового відбулось у Володимир-Волинському центрі зайнятості

 

Екскурсія студентів Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Кримського

До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали студенти  Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Кримського спеціальності “Інформаційна , бібліотечна та архівна справа”ю.

ТзОВ «П’ятидні» навчання за ваучером

Сьогодні під час виїзного заходу в с.П’ятидні Устилузької ОТГ фахівець з профорієнтації Світлана Старовойтова спілкувалась з представниками ТзОВ «П’ятидні» та громади  щодо можливості навчання за ваучером.

Протягом тижня  Володимир-Волинський центр професійної освіти гостинно відчинив двері для потенційних абітурієнтів, та всіх зацікавлених в отриманні гідної освіти.

День відкритих дверей – це завжди можливість познайомитись з історією навчального закладу, викладацьким колективом, відділеннями та професіями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою закладу. І як би не змінювалася назва установи, вона багато десяти річ є популярним навчальними закладом Волині. Саме тому на захід завітали випускники шкіл м. Володимира. Під час екскурсій всі запрошені малимо жливість на очно ознайомитись з процесом навчання та практичним застосуванням набутих знань. 

День, який назавжди залишиться в пам'яті кожного українця

24 лютого 2022 року, день, який назавжди залишиться в пам'яті кожного українця. Незалежно від того, де він зустрів війну – в Харкові, Києві, Львові, на фронті або у власному будинку, в дорозі або за кордоном, багато хто скаже, що за їхніми відчуттями, цей день ніколи не закінчувався.

Зустріч у Зимнівській ТГ до Міжнародного дня здоров’я рослин

В рамках співпраці Володимир-Волинської філії Волинського ОЦЗ з ОТГ, та до Міжнародного дня здоров’я рослин відбулась зустріч мешканців Зимненської громади загрономом з насінництва відділу контролю в насінництві та розсадництві  ГУ Держпродспоживслужби  у Волинській області  Оксаною Кігічак та завідувачем відділу фітосанітарних процедур  ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світланою Жук.

«Дія» у програмі «єРобота»

Підприємець Ольга Борисівна Оніщук – одна з тих, хто отримав гроші від держави на поліпшення власної справи.

Професія "Пожежник"

Є професії, про які ми знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.

Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин.

Це має на меті підвищити глобальну обізнаність про те, як захист здоров’я рослин може допомогти ліквідувати голод, зменшити бідність,захистити біорізномаїття та стимулювати економічний розвиток.

єРобота Власна справа

Микола Сосновський з села Овадне Володимирського району близько двадцяти років займався будівництвом.

Перша проблема, яка виникає у випускників навчальних закладів – як знайти роботу

Перша проблема, яка виникає у випускників навчальних закладів – як знайти роботу. Багато роботодавців надають перевагу працівникам уже з досвідом, тому знайти роботу випускнику дуже важко. Саме цю проблему обговорив фахівець з профорієнтації  Володимир-Волинської  філії Волинського обласного центру зайнятості зі студентами Оваднівського ТВСВ Володимир-Волинського ЦПО. Захід проходив у форматі діяльності Центру професійного становлення «Крок до успіху».