Що нового відбулось у Володимир-Волинському центрі зайнятості

Історії приурочені створенню та боротьби Української повстанської Армії

У Володимир - Волинській міській бібліотеці відбулася зустріч для шанувальників української науково-популярної та художньої літератури. Учасниками стали також і безробітні, зареєстровані у нашій філії. Цього разу вона була присвячена історії створення та боротьби Української Повстанської Армії.

Про інформаційно-косультатиційні заходи для внутрішньо переміщених осіб

Фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії провели  інформаційно-консультаційний  захід  для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитку Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського. На заході були присутні представники Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Вступ до Європейського Союзу для нашої країни – це дуже потрібний крок, особливо в теперішніх умовах.

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні щорічно відзначається День Європи. Напередодні цієї дати у Володимир-Волинській міській бібліотеці відбувся захід, спрямований показати, що вступ до Європейського Союзу для нашої країни – це дуже потрібний крок, особливо в теперішніх умовах.

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості з метою підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування відбувся семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

Про зустріч фахівців служби зайнятості та безоплатної вторинної правової допомоги з вимушеними переселенцями

Фахівці служби зайнятості та безоплатної вторинної правової допомоги  зустрілися з громадянами, які змушені були покинути рідні домівки, рятуючись від російських окупантів. Зараз вони проживають в гуртожитку центру професійної освіти, але мріють повернутись додому.

Програма релокації підприємств у Волинській області: що потрібно знати бізнесу

Волинська обласна військова адміністрація, Управління Держпраці у Волинській області, Волинська обласна служба зайнятості сприяють релокації підприємств з постраждалих від війни областей.

«Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

В рамках співпраці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  з Володимир-Волинським об'єднаним районним військовим комісаріатом відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України».

Презентація проєкту  "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості для учасників АТО відбулась презентація проєкту  "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Про семінар для безробітних про працевлаштування патронатним вихователем

27 січня 2022 року у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних про можливість такого виду зайнятості, як  працевлаштування патронатним вихователем.