Що нового відбулось у Володимир-Волинському центрі зайнятості

 

Відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб за участі представників Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Степана Слащука та Анастасії Пасальської

Сьогодні у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для внутрішньо переміщених осіб за участі представників Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Степана Слащука та Анастасії Пасальської .

Патронатні родини, як альтернативу притулків та інтернатів

У рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі провідний фахівець із соціальної роботи  Володимирського центру соціальних служб Олена Грабчук та психолог Юлія Мисіна розповіли про патронатні родини, як альтернативу притулків та інтернатів. Захід відбувся у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості, адже це є однією з можливих форм працевлаштування .

Як не потрапити на гачок непорядних роботодавців?

Про те, як не потрапити  на гачок непорядних роботодавців, як розпізнати примусову працю, які переваги офіційного працевлаштування говорили  сьогодні у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості під час семінару для внутрішньо переміщених осіб. Захід відбувся за участі  головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Тетяни Мельникової.

Гвардія наступу

Гвардія наступу Міністерство внутрішніх справ України формує додаткові бригади Національної гвардії , Національної поліції та Державної прикордонної служби.України у  Волинській області. Усі, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити всіх наших людей, може стати частиною нових підрозділів. 15 лютого 2023 року у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості  відбувся  захід   з представниками Національної  поліції України у  Волинській області. Старший інспектор Мирослава  Барило надала інформацію про набір на службу у підрозділі особливого призначення Національної поліції України,та інших підрозділах Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Ознайомила  з умовами прийому на роботу вимогами та державними гарантіями. За більш детальною інформацією звертатись за адресою : м.Володимир вулиця Устилузька,17 перший поверх ЦНАПУ.

завітали учні 10-х класів Володимир – Волинського ліцею “ Центр освіти ”

До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали учні 10-х класів Володимир – Волинського ліцею  “ Центр освіти ” Волинської обласної ради. Під час екскурсії філією заступник директора Надія Веремчук  розповіла про особливості надання послуг  різним категоріям  клієнтів служби зайнятості, в тому числі й учнівській  молоді,  про  призначення та особливості  роботи функціональних  секторів. Також  поінформувала про роль кожного відділу в  забезпеченні ефективного і якісного обслуговування населення та роботодавців.  Про можливості навчання та працевлаштування за професією поліцейський розповіла старший інспектор СКЗ Володимирського РВП ГУНП у Волинській області капітан поліції Мирослава Барило. Школярі ознайомились з послугами  та Інтернет-сервісами служби зайнятості, та отримали інформацію про актуальні професії, ситуацію на ринку праці та перспективи на майбутнє. Також  нагадали перевірену часом  формулу    вибору професії, розглянули розповсюджені помилки. Школярі  отримали  поради про те,  як правильно враховувати свої психологічні особливості, нахили та здібності при  плануванні професійного майбуття. Це допоможе їм обрати професію, яка не тільки  відповідає вимогам сьогодення а також  є справою до душі.

Програма для ветеранів та ветеранок ,які знаходяться в пошуку роботи

Володимир-Волинська філія Волинського обласного центру зайнятості повідомляє, що Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Державного департаменту США реалізовується навчально – підтримуюча програма для ветеранів та ветеранок ,які знаходяться в пошуку роботи. В рамках цієї програми 150  ветеранів/-нок з різних куточків України, різного віку та напрямку діяльності отримають підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як само презентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме 3 індивідуальні консультації під час підготовки до співбесіди.  

Ризики при нелегальному працевлаштуванні

За участі соціальних партнерів у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості проводяться заходи, метою яких є роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні за кордоном та правові засади легального працевлаштування.  Сьогодні така зустріч пройшла на участі представника Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Слащука Степана Миколайовича. Присутніх ознайомили з метою діяльності цієї структури – це правова допомога, яка надається для захисту прав людини в суді за рахунок держави. Було наведено також основні принципи у сфері надання безоплатної вторинної  правової допомоги та перераховано категорії осіб , які  можуть отримати послуги. Учасників заходу  ознайомлено з основами законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном, наслідками зовнішньої нелегальної трудової міграції, перевагами легального працевлаштування, правовим захистом громадян, які перебувають за кордоном. Присутні отримали консультації про те, як не стати жертвою  злочинів у сфері торгівлі людьми. Участь в заході взяли внутрішньо переміщені особи. Відвідування таких семінарів підвищує обізнаність з багатьох правових аспектів , тому плануємо у майбутньому продовжувати   такі спільні зустрічі.

Захід   з представниками Управління патрульної поліції у Волинській області

 На Волині продовжується набір до патрульної поліції. Саме тому у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості  відбувся  захід   з представниками Управління патрульної поліції у Волинській області. На захід були запрошені начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Волинській області Ольга Шмігель та інспектори даного відділу Олександр Таровський, Олександра Ліпич, Олесь-Юрій Вдовиченко та 12 безробітних.  Представники управління  надали інформацію про умови  роботи в патрульній поліціїта особливості професійно-психологічного відбору, вимоги щодо прийому та державні гарантії поліцейським. Присутніх  детально ознайомили  з пропозиціями щодо працевлаштування. Була надана інформація щодо грошового забезпечення, яке залежить від займаної посади, звання, кваліфікації, терміну та умов роботи. Захід проходив у формі конструктивного діалогу, зацікавлені пропозиціями отримали  презентаційні матеріали та контакти для подальшої співпраці.

Сімейний патронат

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся  захід , в якому взяли участь представники   центру соціальних служб Володимирської міської ради Олена Грабчук та Юлія Мисіна.   Метою заходу стало надання інформації про аспекти діяльності патронатних сімей, умови роботи, соціальний пакет та заробітну плату патронатного вихователя. Перевага сімейного патронату в тому, що він спрямований на захист дітей. Під час перебування дитини в патронатній сім’ї соціальні працівники допомагають батькам подолати труднощі, через які дитину було вилучено. Якщо ж відновити у батьків здатність виховувати свою дитину не можливо, їй знаходять іншу форму виховання. Патронатний вихователь за свою роботу, яку виконує за договором, отримає грошове забезпечення у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць та соціальну допомогу на кожну дитину у розмірі 2,5 прожиткових мінімуми на кожну дитину відповідного віку.  Створити сім’ю патронатного вихователя – це не тільки можливість врятувати чиюсь сім’ю, але й вирішити проблеми власного працевлаштування з достойною грошовою винагородою.

семінар з орієнтації на службу в ЗСУ

У Володимир – Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в ЗСУ. Старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування   Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Оксана Волкова закликала  учасників заходу у лавах Збройних Сил України приєднатись до протистояння  агресії ворога. Вона ознайомила присутніх з вимогами до воїнів та умовами , які гарантує держава. Також приділила увагу питанню обов’язків та відповідальності  громадян відповідно Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Участь у заході  взяли безробітні чоловіки призовного віку.