Ми отримали ноутбук у рамках проєкту від ЮНІСЕФ

У рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» МБО «Партнерство «Кожній дитині»» Служба у справах дітей Зимнівської сільської ради отримали ноутбук. Ця невелика технічна допомога сприятиме покращенню умов нашої роботи з питань захисту дітей, організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, зокрема вимушено переміщеним прийомним, опікунським сім’ям, ДБСТС та у складних умовах воєнного часу.

Охорона дитинства та захист прав дитини

Верховна Рада України ухвалила закон, що має на меті вдосконалити регулювання діяльності Державної служби України у справах дітей і посилити роль виконкомів територіальних громад як органів опіки та піклування.

Неписані правила чи закон? На що має право дитина?

Час від часу в кримінальних новинах чи телешоу людей звинувачують у неналежному виконанні батьківських обов’язків, оскільки їхня дванадцятирічна дитина сама вештається по селу, семирічна сама їде в метро або малюк провів кілька годин у зачиненій квартирі. Спірні питання викликають чимало коментарів дорослих, таких як: «У селі діти змалечку самі птахів пасуть, то що — батьків прав позбавляти?» Або ж: «Я в сім років сам до школи ходив, ключ був на мотузці на шиї, сам обід розігрівав».

Права та обов'язки дітей і батьків: відповідальність за порушення прав дитини

Обов’язки дітей та батьків виникають у взаємостосунках між ними і змінюються з віком дитини. Турбота про дітей, а пізніше обов'язок дітей допомагати своїм батькам стали моральними нормами та записані в законодавстві нашої держави.

Як відзначили в Зимнівській громаді Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ! Прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

Нові правила виїзду з дитиною за кордон!

Інформуємо, що 12 березня 2022 року прийнято Постанову Кабінету Міністрів України № 264 щодо внесення змін до Правил перетинання державного кордону України.