День захисту дітей

1 червня, в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. А це означає, що всі діти отримують цього дня подарунки і найкращі привітання зі святом.

Було вилучено пятьох дітей із сім'ї, перебування в якій загрожувало їх життю та здоров'ю

Відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 (зі змінами), 16 грудня 2022 службою у справах дітей виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, спільно з сектором ювенальної превенції відділу превенції Володимирського РВП ГУНП у Волинській області, вилучено 5 – тьох дітей із сім’ї, перебування в якій загрожувало їх життю та здоров’ю.  

Подарунки до Дня Святого Миколая

День святого Миколая  - свято, на яке з нетерпінням чекають діти. Це свято є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків.

Ми отримали ноутбук у рамках проєкту від ЮНІСЕФ

У рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» МБО «Партнерство «Кожній дитині»» Служба у справах дітей Зимнівської сільської ради отримали ноутбук. Ця невелика технічна допомога сприятиме покращенню умов нашої роботи з питань захисту дітей, організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, зокрема вимушено переміщеним прийомним, опікунським сім’ям, ДБСТС та у складних умовах воєнного часу.

Охорона дитинства та захист прав дитини

Верховна Рада України ухвалила закон, що має на меті вдосконалити регулювання діяльності Державної служби України у справах дітей і посилити роль виконкомів територіальних громад як органів опіки та піклування.

Неписані правила чи закон? На що має право дитина?

Час від часу в кримінальних новинах чи телешоу людей звинувачують у неналежному виконанні батьківських обов’язків, оскільки їхня дванадцятирічна дитина сама вештається по селу, семирічна сама їде в метро або малюк провів кілька годин у зачиненій квартирі. Спірні питання викликають чимало коментарів дорослих, таких як: «У селі діти змалечку самі птахів пасуть, то що — батьків прав позбавляти?» Або ж: «Я в сім років сам до школи ходив, ключ був на мотузці на шиї, сам обід розігрівав». 

Права та обов'язки дітей і батьків: відповідальність за порушення прав дитини

Обов’язки дітей та батьків виникають у взаємостосунках між ними і змінюються з віком дитини. Турбота про дітей, а пізніше обов'язок дітей допомагати своїм батькам стали моральними нормами та записані в законодавстві нашої держави.

Як відзначили в Зимнівській громаді Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ! Прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.