Звіт про роботу за 2024 рік
Звіт про роботу за 2024 рік
Комунальне некомерційне підприємство "Центр надання соціальних послуг Володимирського району" (далі -Центр) здійснює соціальне обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг, у приміщенні Центру протягом робочого дня та в умовах стаціонарного перебування.
Засновниками Центру є Зимнівська, Устилузька, Володимирська територіальні громади. Головним розпорядником коштів визначено Зимнівську ТГ. Між громадами укладено договори про міжбюджетні трансферти та меморандум про співпрацю. На утримання Центру територіальними громадами надано субвенцію бюджету Зимнівській ТГ для надання соціальних послуг жителям району.
До складу Центру входять наступні структурні підрозділи:
-відділення соціальної допомоги вдома;
-відділення стаціонарного догляду для постійного проживання;
-притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (при якому утворена Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Зимнівської ТГ));
-відділення соціальної роботи, (при якому утворені Служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату (Зимнівської ТГ) та Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Устилузької ТГ).
Станом на 01.01.2025р. в Центрі 60,25 штатних одиниць, фактично працює – 50 чол., посад:
- апарат центру – 4 чол. (директор, гол.бухгалтер, бухгалтер, економіст);
- відділення соціальної допомоги вдома ( завідувач відділення – 1 чол., соціальні робітники – 21чол. + 1 внутрішній сумісник, які обслуговують громадян похилого віку та осіб з інвалідністю безпосередньо на дому);
- відділення стаціонарного догляду для постійного проживання (завідувач відділення – 1чол., сестра-господиня – 1 чол., медичний персонал – 8 чол., персонал кухні – 3 чол., машиніст з прання та ремонту спецодягу – 1 чол., обслуговуючого персоналу (кочегари) – 4 чол.);
- відділення соціальної роботи (зав. відділення – вакансія, фахівців із соціальної роботи – 3 шт. од., фактично працює – 2 чол., психолог – 1чол., логопед – вакансія, фахівців із супроводу ветерана війни та демобілізованих осіб – 4 шт. од. – вакансії, водій – 1чол.
- притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства – 1 керівник притулку, фахівець із соціальної роботи – вакансія.
Станом на 01.01.2025р. на обслуговуванні перебувало – 493 чол. (239 –Зимнівська ТГ, 254 – Устилузька ТГ) а саме:
- у відділенні соціальної допомоги вдома виявлено потребуючих соціального обслуговування 14 чол. (9 – Зимнівська ТГ, 5 – Устилузька ТГ), обслужено – 203 чол. (111 – Зимнівська ТГ, 92 – Устилузька ТГ), вибуло – 25 чол. (19 – Зимнівська ТГ, 6 – Устилузька ТГ) перебувало – 178чол. (92 –Зимнівська ТГ, 86 – Устилузька ТГ);
- у стаціонарному відділенні для постійного проживання с. Льотниче виявлено потребуючих обслуговування – 14 чол. (10 – Зимнівська ТГ, 4 – Устилузька ТГ), обслужено – 39 чол. (32 – Зимнівська ТГ, 7 – Устилузька ТГ), вибуло – 11 чол. (8 – Зимнівська ТГ, 3 – Устилузька ТГ), фактично проживає – 28 чол. (24 – Зимнівська ТГ, 4 – Устилузька ТГ);
- у відділенні соціальної роботи виявлено потребуючих обслуговування – 60 чол. (40 – Зимнівська ТГ, 20 – Устилузька ТГ), обслужено – 393 чол. (181– Зимнівська ТГ, 211 – Устилузька ТГ) вибуло – 105 чол. (58 – Зимнівська ТГ, 47 – Устилузька ТГ), перебуває – 287 чол. (123 – Зимнівська ТГ, 164 – Устилузька ТГ);
- притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі виявлено потребуючих обслуговування – 1 чол., обслужено – 1 чол., вибуло – 1 чол., перебуває – 0 чол. (Зимнівська ТГ).
Центром за 2024 рік:
- надано соціальні послуги – 634 чол.;
- виявлено потребуючих соціального обслуговування – 89 чол.;
- вибуло (знято з обслуговування) – 141чол.
Структурними підрозділами центру надано 29734 соціальні послуги, а саме:
- відділення соціальної допомоги вдома – 19215;
- відділення соціальної роботи – 1009;
- проведено ліжко днів в стаціонарному відділенні – 9022;
- притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі – проведено ліжко днів – 4.
-служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю – 484 (транспортних послуг).
Відділенням соціальної допомоги вдома за поточний рік виявлено та обслужено – 203 особи, яким надано соціальні послуги згідно Державного стандарту догляду вдома. Із загальної кількості осіб, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома всі отримували соціальні послуги на безоплатній основі.
160 осіб віком 60 та більше років, в т. числі 47 осіб мають вік понад 80 років.
Соціальна послуга догляду вдома надавалася особам з ІІІ-ІУ групою рухової активності, та 16 особам з V групою рухової активності.
У відділенні соціальної допомоги вдома:
- учасників війни – 7 чол.;
- сімей загиблих та померлих воїнів – 4 чол.;
- осіб з інвалідністю – 45 чол.;
- дітей війни – 31 чол.;
- ветеранів праці – 38 чол.
За зверненнями громадян проводиться оцінка потреб, здійснюється комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб в соціальному обслуговуванні та надається допомога в оформленні пакету документів для надання соціальної послуги. Зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача соціальної послуги визначаються індивідуально, залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги та зазначаються в індивідуальному плані, що є додатком до договору на отримання соціальної послуги догляду вдома.
Надання соціальних послуг здійснюють 22 соціальних робітників ( 11 –Устилузької ТГ, та 11 соціальних робітників Зимнівської ТГ).
Навантаження на одного соціального робітника 9 чол. Середня заробітна плата соціального робітника за 2024 рік становила – 9183,20 грн.
Завідувачкою відділення соціальної допомоги вдома здійснено 18 виїздів в населені пункти громади та проведено 28 телефонних дзвінків з громадянами, які отримують соціальні послуги, з метою перевірки роботи соціальних робітників, а саме: виконання посадових обов’язків, надання соціальних послуг, згідно державного стандарту, та з метою посилення контролю за якістю обслуговування підопічних, результати яких розглянуто на виробничих нарадах. Дисциплінарних стягнень не було.
Працівниками Центру організовано систематичну роз’яснювальну роботу серед отримувачів соціальних послуг по правилах експлуатації опалювальних електроприладів та пічного опалення, з метою недопущення загибелі людей а також недопущення і попередження шахрайства та обману серед даної категорії громадян.
Враховуючи роботу із наданням соціальних послуг в найвіддаленіших куточках Зимнівської громади, де немає транспортного сполучення, всіх соціальних робітників (11 чол.) забезпечено велосипедами.
У відділенні всі соціальні робітники проходять медичний огляд і мають допуск до роботи.
Відділення соціальної роботи проводить соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги для їх вирішення.
Відділення провадить діяльність за принципами гуманізму, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, поваги до честі та гідності, толерантності, законності, соціальної справедливості, доступності та відкритості, неупередженості та безпечності, добровільності, індивідуального підходу, комплексності, конфіденційності, максимальної ефективності та прозорості використання надавачами соціальних послуг бюджетних та інших коштів, забезпечення високого рівня якості соціальних послуг.
Фахівець із соціальної роботи відповідно до посадових обов'язків бере участь у виконанні покладених на відділення завдань по Зимнівській та Устилузькій ТГ.
Відповідно до положення про відділення соціальної роботи фахівець проводить наступну роботу:
- здійснює соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надає їм соціальні послуги за результатами проведеної оцінки потреб;
- здійснює соціальний супровід прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
- виявляє та облікує сім’ї та особи, які перебувають в складних життєвих обставинах і не можуть подолати їх самостійно;
- інформує населення про соціальні послуги, які надаються відповідно до законодавства;
- проводить оцінку потреб сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі сімей військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, визначає соціальні послуги та методи соціальної роботи, забезпечує їх соціально-психологічну підтримку;
- надає соціальні послуги, як за повідомленням установ, організацій та громадян яким стало відомо про виникнення складних життєвих обставин у сім'ях і в окремих осіб, так і за особистим зверненням осіб і сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть подолати їх самостійно;
- проводить соціально-профілактичну роботу, спрямовану на запобігання потраплянню в СЖО осіб/сімей;
- інформаційно-просвітницьку роботу з особами, сім’ями;
- взаємодіє із структурними підрозділами місцевого органу виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.
Протягом 2024 року фахівцями із соціальної роботи та психологом надано соціальні послуги:
- 8 особам, які знаходяться на обліку в Володимир-Волинському МРВ з питань пробації. З даними особами (суб’єктами пробації) проведено профілактичні бесіди, надано соціальні послуги інформування, консультування, соціальна профілактика.
- 9 сім'ям, що перебувають в СЖО та потребують періодичного відвідування проведено профілактичні бесіди;
- 9 сім'ям надано послугу соціального супроводу (СЖО);
- 4 сім'ям надано послугу соціального супроводження (ПС);
-16 внутрішньо переміщеним особам складено оцінку потреб, надано послугу інформування та надано гуманітарну допомогу.
Один раз на місяць фахівець із соціальної роботи спільно із працівниками Володимирського міськрайонного відділу філії ДУ "Центр пробації" у Волинській області проводить роботу із засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі в частині надання їм соціальних послуг.
526 осіб/сімей забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді одягу бувшого у використанні та продуктовими наборами.
У звітний період до навчання та підвищення кваліфікації було залучено 8 працівників центру.
Конференції:
03.04.2024р. "Допомога допомагаючим: виклики у роботі та підтримці власного робочого стану спеціалістів, які надають психологічну і юридичну допомогу" (ГО "Вектор прав людини") (Широчук Л.І.);
11.12.2024р. Критерії та умови для надавачів соціальних послуг у реалізації проєкту з організації надання ВПО похилого віку, особам з інвалідністю соціальної послуги стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом "гроші ходять за людиною" (ВОЦСС) (Шушняк О.М.).
20.01.2024р. проведено навчання з надання першої домедичної допомоги з працівниками відділення стаціонарного догляду.
В 2024р. директор, завідувачі відділень та фахівці із соціальної роботи проходили навчання з підвищення кваліфікації з курсу:
27.02.2024р. "Посилення спроможності здійснювати психосоціальну підтримку ветеранів та їх сімей (Широчук Л.І.);
15.03.2024р. "Комплексні соціальні послуги, які надаються сім'ям з дітьми" (Штей В.В., Курносова І.В.);
14.03.2024р. "Запобігання сексуальній експлуатації і сексуальної наруги" (ЮНІСЕФ – Дацюк Т.М., Широчук Л.І.);
26.03.2024р. "Критерії діяльності надавачів соціальних послуг відповідно до постанови КМУ від 03.03.2020р. №185" (ВОЦСС – Штей В.В.,Широчук Л.І., Курносова І.В.);
12.04.2024р. "Надання базових соціальних послуг відповідно до державних стандартів" (ВОЦСС – Штей В.В., Широчук Л.І., Курносова І.В.);
08-09.05.2024р. "Загальні підходи до формування життєстійкості на рівні громад" (ЮНІСЕФ м. Мукачево, Широчук Л.І.);
13-15.05.2024р. "Міжвідомча взаємодія" (ЮНІСЕФ – с.Бубнів, всі спеціалісти);
20-25.05.2024р. "Система підтримки та супроводу ветеранів/ветеранок у громадах із застосування кейс-менеджменту"(МСП ГО простір можливостей – Київ, Штей В.В.);
05.06.2024р. "Особливості роботи з ВПО: запити, виклики та можливості" (ВОЦСС – Штей В.В.);
06.06.2024р."Основи волонтерської діяльності" (БПД – Штей В.В.);
06.06.2024р. "Патронат над дитиною" (ЮНІСЕФ – м. Луцьк, Штей В.В.);
17-18.06.2024р. "Супровід сімейних форм виховання (ЮНІСЕФ – Штей В.В., Курносова І.В.);
17.06.2024р. "Асистивні технології для мобільності. Крісла колісні. Теорія і практика" (Широчук Л.І., Шушняк О.М.);
20.06.2024р. "Отримання безоплатних медичних послуг та ліків, які гарантує держава" (Широчук Л.І., Шушняк О.М.);
18.06.2024р. "Підготовка моніторингу надання соціальних послуг сім'ям особам вразливих груп населення, у т.ч., які перебувають в СЖО" (ВОЦСС – Штей В.В.);
04-05.07.2024р. "Розправляючи крила: соціальна інтеграція молоді - випускників інтернатних закладів" (ЮНІСЕФ м. Луцьк) (Широчук Л.І., Штей В.В.);
30.07.2024р. "Публічні закупівлі в Україні: від теорії до практики" (ТОВ "Навчально-консалтинговий центр "Закупівлі" – Кукевич І.О.)
09-11.09.2024р. "Кращий догляд для кожної дитини" (ЮНІСЕФ – Штей В.В.);
09-11.09.2024р. "Методи організації та проведення груп взаємопідтримки/взаємодопомоги" (ЮНІСЕФ – Штей В.В.);
12.09.2024р. "Здійснення оцінки потреб сім'ї/особи у соціальних послугах в умовах воєнного стану";
16-17.09.2024р. "Рука допомоги: екстреннокризове втручання в складних життєвих обставинах (ЮНІСЕФ – Курносова І.В.)
18.09.2024р. "Використання та підбір допоміжних засобів реабілітації" (ТЧХ – Шушняк О.М., Дячук Л.Й.)
20.09.2024р. Гендерно чутливі послуги в умовах кризи" (ВОЦСС – Штей В.В.);
20.09.2024р. "Про публічні закупівлі" (Кайрос груп Україна – Кукевич І.О.)
11.10.2024р. «Комунікація як інструмент в роботі фахівця із соціальної роботи» (ВОЦСС – Штей В.В., Іванова Ю.В.);
10.10.2024р. «Гейткіпінг: перша допомога при суїцидальній кризі» (Штей В.В.);
16.10.2024р. «Алгоритм та етапи визначення складності випадків: основи для фахівця із соціальної роботи» (ВОЦСС – Штей В.В.)
21-25.10.2024р. «Тренінг з підготовки спеціалістів соціальних служб до супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах» (ЮНІСЕФ – Штей В.В., Іванова Ю.В., Дацюк Т.М.)
28.10.2024р. «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння» (прометей – Штей В.В.);
12.11.2024р. "Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа" (ВОЦСС – (Іванова Ю.В.);
14.11.2024р. «Здійснення роботи з сім’ями опікунів, піклувальників відповідно до Державного стандарту соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування» (ВОЦСС – Штей В.В., Іванова Ю.В., Курносова І.В.);
19.11.2024р. "Профілактика та подолання професійного вигорання надавачів соціальних послуг" (ВОЦСС – Штей В.В.);
21-22.11.2024р. "Партнерство батьків та фахівців соціальної сфери заради кращих інтересів дитини" (ЮНІСЕФ – Дацюк Т.М., Штей В.В.);
27.11.2024р."Перша психологічна допомога" (ВОЦСС – Іванова Ю.І.)
02-05.12.2024р. "Індивідуально-психологічні особливості переживання стресових ситуацій" (ВОЦСС – Іванова Ю.В.);
03-05.12.2024р. «Розширення навичок психологічної та соціальної допомоги постраждалим особам під час війни та у період післявоєнного відновлення» (ОБСЄ – Штей В.В.);
05.12.2024р. "Психотехніки стабілізації внутрішніх ресурсів під час переживання стресових ситуацій" (ВОЦСС – Іванова Ю.В.)
12.12.2024р. "Сучасні практики соціальної роботи" (ВОЦСС – Штей В.В.)
16-17.12.2024р. "Соціальна підтримка сімей (осіб у складних життєвих обставинах (ГС Українська мережа за права дитини – Штей В.В., Широчук Л.І.)
Протягом 2024 року в центрі проведено 4 перевірки:
- 25.03.2024р. та 25.07.2024р. щодо правильності використання страхових коштів пенсійного фонду України (Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області);
-08.08.2024р. щодо дотримання прав підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного проживання, а також діяльності закладу в умовах правового режиму воєнного стану (Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини);
-20.09.2024р. щодо відповідності/ невідповідності критеріям діяльності надавачів соціальних послуг та умовам п. 7 Порядку реалізації експериментального проекту з організації надання внутрішньо переміщеним особам похилого віку, особам з інвалідністю соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання за принципом «гроші ходять за людиною», затвердженого постановою КМУ від 06.08.2024 № 888. (Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Волинській області);
Продовжує функціонувати Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (відкрито 01.05.2022р.) – спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Притулок підпорядковується Зимнівській сільській раді, а з іншими громадами (Павлівська, Поромівська, Оваднівська, Литовежська, Локачинська) укладено меморандуми про співпрацю.
Основними завданнями притулку є:
забезпечення місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування постраждалих осіб;
надання постраждалим особам за місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування комплексної допомоги (психологічних, соціально-побутових, соціально-медичних, інформаційних, юридичних та інших послуг) на основі оцінки їх потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.
Зміст та обсяг соціальної послуги для кожної постраждалої особи визначається індивідуально залежно від її потреб і зазначається в договорі про надання соціальної послуги.
Право на влаштування до притулку має:
повнолітня постраждала особа, направлена органом місцевого самоврядування або суб’єктом згідно Меморандумів про надання послуг по перебуванню у притулку, до повноважень якого належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії насильству, уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим особам;
особа, яка не досягла повноліття, але перебуває (перебувала) у зареєстрованому шлюбі;
дитина у разі її прийняття до притулку разом з матір’ю/батьком або особою, яка їх замінює.
При притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі утворено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Зимнівської ТГ в у 2024 році здійснено 39 виїздів у 18 населених пунктів та проведено соціально-профілактичні бесіди з метою подолання та попередження домашнього насильства з 44 сім'ями. Надано послуги інформування, консультування, налагодження зв'язків з членами родини. Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Устилузької ТГ в у 2024 році здійснено 29 виїздів у 9 населених пунктів та проведено соціально-профілактичні бесіди з метою подолання та попередження домашнього насильства з 16 сім'ями. Надано послуги інформування, консультування, налагодження зв'язків з членами родини.
Відділення стаціонарного догляду для постійного проживання розраховане на 30 ліжко-місць та утворене для обслуговування осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ, перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
У відділенні стаціонарного догляду особи, які одержують соціальну послугу стаціонарного догляду, відповідно до встановлених норм, забезпечуються:
жилим приміщенням для проживання (перебування) та усіма житлово-комунальними послугами;
предметами, матеріалами, м’яким і твердим інвентарем (одягом, взуттям, постільною білизною, засобами особистої гігієни, столовим посудом);
раціональним чотириразовим харчуванням, відповідно до натуральних добових норм харчування (за наявності фінансового забезпечення);
лікарськими засобами, технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення у порядку, встановленому законодавством.
Протягом 2024 року у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання с. Льотниче проживало 39 осіб.
З них: 20 чол. (в т.ч. ВПО – 7 чол.) – Зимнівська ТГ,
7 чол. (в т.ч. ВПО – 1чол.) – Устилузька ТГ,
2 чол. – Оваднівська ТГ,
10 чол. – Володимирська ТГ.
Перебували на платному обслуговуванні – 3 чол.
З установленням диференційованої плати – 3 чол.
Загальна кількість ліжко-днів за 2024 рік становить 9022.
Фактична вартість одного ліжко-дня за 2024 р. становить – 508,80 грн., бюджетні кошти – 368,07 грн.; спецфонд – 139,97 грн., благодійні кошти – 0,76 грн.
Фактична вартість харчування 1 ліжко-дня – 107,51 грн.
бюджетні кошти – 14,13 грн.; спецфонд – 92,31 грн., благодійні кошти – 0,71 грн.
Фактична вартість медикаментів 1 ліжко-дня – 28,26 грн
бюджетні кошти 4,39 грн.; спецфонд – 23,87 грн., благодійні кошти – 0,00 грн.
На випадок відключення електроенергії у відділенні стаціонарного догляду щоб забезпечити можливості повноцінної роботи, за рахунок коштів спецфонду придбано 2 генератора.
В 2024 році проживало внутрішньо переміщених – 7 чол., з Олександрівської селищної ТГ, Краматорського району, Донецької області та 1 чол. з Сумської області.
Підопічні одержують необхідні їм соціальні послуги. Усі мешканці забезпечені одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем і столовим посудом, раціональним 4-разовим харчуванням, з урахуванням віку і стану здоров'я підопічних, медичним обслуговуванням, комунально-побутовим обслуговуванням (опаленням, освітленням), тепло-водо постачанням.
З нагоди державних та релігійних свят для мешканців відділення стаціонарного догляду готується святкове меню збагачене м’ясними та кондитерськими виробами, свіжими фруктами.
Налагоджено співпрацю з волонтерськими організаціями, громадськими та релігійними організаціями, благодійними фондами, підприємствами та підприємцями в наданні натуральної допомоги.
В 2024 році громадські організації, зокрема: ВО Благодійний фонд "Дитяча місія. України", Церква Адвентистів сьомого дня", БО "Благодійний фонд Шведський центр допомоги", КП «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської та Зимнівської сільських рад надавали благодійну пожертву у вигляді одягу та взуття бувшого у використанні, продуктів харчування, медикаментів, дезинфікуючих та гігієнічних засобів.
Зимнівська територіальна громада ввійшла в першу десятку громад Волинської області по проєкту ”Посилення спроможності громад надавати інтегровані соціальні послуги соціально незахищеним дітям Львівської, Волинської та Закарпатської областей”. За сприяння Львівського міського центру соціальних послуг та реабілітації ”Джерело” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та з метою надання якісних соціальних послуг громадянам/сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах в громаді буде впроваджено такі соціальні послуги: денний догляд дітей з особливими потребами, раннє втручання.
Устилузька міська територіальна громада входить в другу десятку громад Волинської області по реалізації проєкту «Підтримка реформи Кращого Догляду у Волинській області шляхом посилення соціальних послуг та системи догляду за дітьми», який впроваджується консорціумом партнерських організацій: ГС “Українська мережа за права дитини”, МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна» та МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
З метою ширшого ознайомлення жителів району з умовами надання соціальних послуг, інформація висвітлюється на веб-сайтах Зимнівської та Устилузької ТГ та фейсбук-сторінці КНП "Центр надання соціальних послуг Володимирського району".
Директор Тетяна ДАЦЮК