Запрошення для участі у Всеукраїнському форумі для молоді з числа ВПО

Дата: 17.05.2024 10:05

Міністерством молоді та спорту України спільно з партнерами у період з 30 по 31 травня 2024 року у м. Вінниця заплановано проведення Всеукраїнського форуму для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб «Проблеми та шляхи їх вирішення» (далі – Форум). Метою проведення зазначеного заходу є створення майданчику для обговорення актуальних проблем, з якими стикаються молоді внутрішньо переміщені особи та пошук шляхів для їх вирішення, налагодження співпраці між представниками влади, громадськістю, бізнесом та міжнародними організаціями для обміну ресурсами, знаннями та найкращими практиками, а також залучення молоді до відновлені країни.
Для участі у Форумі запрошують молодь віком 18-35 років з числа внутрішньо переміщених осіб.
Дедлайн реєстрації: 20 травня 2024 року до 15:00.                                                                                        Реєстрація за посиланняям: http://surl.li/tochm

В з'язку із ускладненням безпекової ситуації інформуємо про перенесення форуму на невизначений термін.