"Дитинства веселковий світ"

Дата: 31.05.2024 12:36

"Дитинства веселковий світ" - під такою назвою 30 травня відбувся творчий звіт учнівської художньої творчості учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти  Зимнівської, Оваднівської та Устилузької громад.

Учнівські колективи громад представили флешмоб, виставку творів декоративно-ужиткового мистецтва та конкурс дитячих малюнків на асфальті, а також святковий концерт вокальних, хорових, сольних, інструментальних, танцювальних колективів шкіл і позашкілля.

Україна переживає надзвичайно важливий період своєї історії, коли кожен відчуває на собі тягар війни та несе відповідальність за майбутнє нашої країни. Кожен представлений твір у концертній програмі – відображення внутрішнього світу дітей, наповнене їхніми почуттями, майстерністю, талантом, що надало можливість глядачам відчути незламність дитячої душі, невичерпну силу дитячої творчості та сили в умовах воєнної реальності.

Щира дяка усім педагогам, які вміють помічати та розкривати дитячі таланти.

Учнівські колективи громад представили флешмоб, виставку творів декоративно-ужиткового мистецтва та конкурс дитячих малюнків на асфальті, а також святковий концерт вокальних, хорових, сольних, інструментальних, танцювальних колективів шкіл та позашкілля.

Також, у вітальному слові, заступниця голови районної державної адміністрації, Ірина Ліщук подякувала всім педагогам, які віднаходять і розвивають «маленькі таланти» та вручила відзнаку районної влади директору Володимирського районного Будинку школяра Наталії Бучковській, відзначивши її особистий внесок у розвиток дитячої творчості та позашкільної освіти району.

Щира дяка усім педагогам, які вміють помічати та розкривати дитячі таланти. Низький уклін нашим захисникам за надану можливість жити і розвиватися, творити і посміхатися.