Семінар для військовослужбовців та учасників бойових дій

Дата: 12.06.2024 08:08

Сьогодні у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості за участі головного спеціаліста відділу надання пільг Головного управління ПФУ у Волинській області Катерини Мартинюк відбувся семінар для військовослужбовців та учасників бойових дій.

Спеціаліст надала інформацію про пільги на житлово-комунальні послуги для учасників АТО.

Начальник відділу кар’єрного консультування філії Людмила Дудченко зупинилась на можливості навчання за сприяння служби зайнятості, отримання ваучерів та можливість одержати гранти на створення або розвиток власного бізнесу. Для учасників семінару надано інформацію про запуск проекту «Драйвери» за сприяння ГО «Центр зайнятості Вільних людей».

Учасники заходу висловили впевненість, що тісна співпраця забезпечить повне розуміння проблем.