Вічна пам'ять

Дата: 02.07.2024 10:21

🕯️З великим сумом повідомляю про смерть Анатолія Матвіюка, шановного жителя Зимнівської громади.

😢10 років років Анатолій Миколайович пропрацював в органах місцевого самоврядування, спочатку на посаді Селецького сільського голови, після об'єднання був призначений на посаду старости. А у 2020 році вийшов на заслужений відпочинок.

❗️Його відданість, мудрість та праця на благо сіл та громади назавжди залишаться в наших серцях. Він був не лише керівником, але й другом, який завжди був готовий допомогти і підтримати кожного з нас.

💔Нехай спочиває з миром. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Світла пам’ять про нього завжди буде з нами