УВАГА! ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯТЬ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В С.ПОНИЧІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 05.07.2018 09:35

ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯТЬ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В С.ПОНИЧІВ ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
Із 09 липня до 13 липня 2018 року не буде газопостачання в с. Поничів Володимир-Волинського району.
ПАТ «Волиньгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт, пов'язаних із обстеженням газопроводів і задля виявлення витоків газу 09 липня з 08:00 до 09:00 год 13 липня 2018 року буде тимчасово припинена подача газу в с. Поничів Володимир-Волинського району.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання відбудеться з 13 липня 2018 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!