З метою виявлення та підтримки обдарованих громадян краю, популіризації аматорського та професійного мистецтва, розвитку творчих навиків, утвердження патріотичних мотивів під час війни з російським агресером оголошено обласний мистецький конкурс "Ми з України!" серед територіальних громад Волинської області.

Це творчий конкурс на написання прози, поезії, пісень, музичних творів про Україну, про одержимих людей національною ідеєю, захисників і будівничих нашої держави (далі - Конкурс), який проводиться управлінням культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Обласним науково-методичним центром культури з травня по листопад 2022 року.

УМОВИ проведення Конкурсу

1. У конкурсі беруть участь учні та викладачі мистецьких шкіл Волинської області, студенти та викладачі Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Волинської обласної ради, фахівці та аматори клубних установ територіальних громад області. 

2. Вікові категорії:

І категорія – 7-12 років;

ІІ категорія – 13-17 років;

ІІІ категорія – від 18 років.

3. Конкурс проводиться у двох номінаціях:

– «Пісенно-музичні твори»;

– «Поезія, проза – малі форми» (етюди, нариси, оповідання, есе тощо);

4. Учасник подає на Конкурс по 1 творчій роботі в кожній номінації, або бере участь лише в одній з номінацій.

5. Заявки приймаються до 01 жовтня 2022 року (нижче наведено зразок) електронною поштою – E-mail: [email protected] або за адресою: 44752, с. Зимне, вул. Миру, 2 (Центр культури та дозвілля Зимнівської сільської ради). Контактний телефон: 063 667 4843

НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ

 1. Підбиття підсумків і визначення переможців конкурсу відбудеться у листопаді 2022 року – до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
 2. Лауреати І, ІІ, ІІІ місць у відповідних номінаціях та вікових категоріях нагороджуються дипломами управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, учасники конкурсу – подяками Обласного науково-методичного центру культури.
 3. Результати конкурсу буде розміщено на сайтах Обласного науково-методичного центру культури, управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації. Оприлюднення матеріалів переможців конкурсу – у випуску науково-методичного, культурно-просвітницького часопису «Яровиця» Обласного науково-методичного центру культури.

Заявка (форма 1)

 1. Номінація, вікова категорія.
 2. Назва конкурсної роботи (вказати автора слів та музики у номінації «Пісенно-музичні твори»)
 3. Прізвище, ім’я, по батькові учасника/ків (повністю);
 4. День, місяць і рік народження;
 5. Вказати навчальний заклад, або установу яку представляє/ють;
 6. Контактний телефон учасника або уповноваженої особи;
 7. Додаткові матеріали:
 • у номінації «Поезія, проза – малі форми» – тексти;
 • у номінації «Пісенно-музичні твори»: тексти, ноти, аудіо запису в форматі MP3.

МЕТА ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДАНОГО КОНКУРСУ

1. Об’єднання суспільства, збереження культурних і духовних цінностей та традицій українського народу, піднесення морального духу українців під час воєнного лихоліття.

2. Відображення у творчості животрепетних подій сьогодення за право бути українцями, збереження і примноження рідної культури, традицій, автентичності етносу.

3. Основні завдання Конкурсу:

– виявлення найбільш обдарованих творців духовного національного продукту;

– популяризація авторських творів, сприяння до вияву патріотичної позиції;

– збагачення репертуару мистецьких колективів високохудожніми творами.