ЧЕРЕЗ ДЕФІЦИТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ БУДЕ ОБМЕЖЕНО ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 14.05.2024 10:23

📌Через масовані ракетно-дронові удари росіян на об’єкти енергетики масштабних пошкоджень зазнали українські електростанції. Як наслідок в енергосистемі наявний значний дефіцит електроенергії.

‼️На виконання листа першого заступника голови облдержадміністрації від 08.05.2024 р. №3886. З метою зниження навантажень на об’єднану енергетичну систему України, було прийнято рішення, відключити вуличне освітлення у вечірню пору доби до 1 вересня 2024 року.

🤝Також закликаємо жителів громади ощадливо споживати електроенергію у піковий період з 18:00 до 23:00.