ПРИЗОВНИКИ, ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНІ ТА РЕЗЕРВІСТИ МОЖУТЬ ОНОВИТИ СВОЇ ДАНІ У ЦНАПІ

Дата: 22.05.2024 10:58

Фото без опису‼️Щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг, необхідно особисто прийти в управління ЦНАП.
📝Перелік документів, які необхідно мати з собою:
👉ідентифікаційний код;
 👉паспорт громадянина України.
📄Заяву заповнює адміністратор ЦНАПу, який зазначає наступну інформацію про заявника:
👉прізвище, ім’я, по батькові;
👉дату народження;
👉 фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається з місцем реєстрації, то вказувати саме ту адресу, де ви проживаєте, а не ту, де зареєстровані);
👉номер телефону (телефон необхідно мати з собою);
👉адресу електронної пошти (за наявності).
 ✒️Перевірену та підписану заявником заяву адміністратор передає в держаний реєстр «Оберіг». По завершенні перевірки даних, адміністратор роздруковує ВИТЯГ та видає військовозобов’язаному як підтвердження про оновлення даних.
📌Оновити дані військовозобов’язані громадяни можуть у будь-якому ЦНАПі, не залежно від місця реєстрації та проживання!