Виїзний прийом громадян Хобултівського старостинського округу

Дата: 11.06.2024 16:40

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису11 червня 2024 року сільський голова Католик В.А. поєднав виїзний прийом громадян по населених пунктах Хобултівського старостинського округу із відкриттям медичного пункту тимчасового базування с.Микуличі при школі, де надаватимуться медичні послуги населенню с.Микуличі та найближчих сіл та  було погоджено графіки прийому медичними працівниками.

Спільними питаннями, що постійно турбують місцевих жителів є питання у сфері житлово-комунального господарства, зокрема благоустрій територій, кладовищ, пошук власників/спадкоємців занедбаних будинків, наявність безпритульних собак, а також надання якісних медичних послуг.

Окремо відзначено задоволеність населення с.Хобултова та с.Підгайці щодо організованого вивезення сміття Зимнівським ВУЖКГ.

В ході проведення прийому громадян сільським головою, жителі мали можливість паралельно отримати адміністративні послуги відразу безпосередньо на місці завдяки «Програмі EGAP мобільна валіза».

За результатами прийому було надано окремі доручення, про хід виконання яких буде повідомлено старосту Морозюк Оксану Миколаївну, а по індивідуальних зверненнях відповіді буде надано заявникам.