УВАГА

Дата: 25.06.2024 15:57

Фото без опису📢Шановні мешканці, Зимнівської територіальної громади, з нагоди Дня народження міста Володимир, яке відбудиться 13 липня, запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у традиційному крафтовому ярмарку.
🇺🇦Даний захід несе в собі благоднійну мету для підтримки потреб наших військових.
🧑‍🌾Ви зможете представити товари та вироби власного виробництва.
👉Для детальної інформації та запису на крафтовий ярмарок просимо звертатись до працівників відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету Володимирської міської ради за телефоном - 0800333262 або моб. телефонами: 0734715617 – Азанова Анастасія, 0936328506 – Шумєєв Петро.