Зимнівська громада обрала Маленьку принцесу

Дата: 21.11.2017 09:14

У приміщенні Будинку культури села Зимне відбулося свято краси та грації. Журі обирало Маленьку Принцесу Зимнівської громади. Участь у конкурсі взяли 10 маленьких красунь, учениць 3-4 класів. Із села Зимне -Сівак Ольга та Католик Ірина, із Льотничого - Киричук Катерина та Стікут Анна, із Сельця - Горбунова Яна та Жолоб Ольга, з Чесного Хреста - Легкобит Віра, з Бубнова - Загорська Вікторія, з Хмелівки - Лукашевич Ганна та Кінаш Олександра. Відомо, що Україна славиться красунями здавна. Їм в усі віки були притаманні неповторність, врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, шанобливість, багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчата, які брали участь у цьому святі. Конкурс розпочався із представлення кожної учасниці, вони розповіли про свої захоплення, продемонстрували чарівність, неповторність. Під час презентації майбутніх професій дівчата були вчителями, кондитерами, лікарями, стюардесами, поліцейськими, президентами. Святкова феєрія продовжилась конкурсом «Мій талант», під час якого присутні могли почути милозвучні пісні Ольги Сівак, Ганни Лукашевич, Віри Легкобит, Анни Стікут та Катерини Киричук. Вікторія Загорська глядачам подарувала запальний танець, Ірина Католик продемонструвала чудову гру на фортепіано, а Олександра Кінаш, Ольга Жолоб та Яна Горбунова декламували вірші. Дійство не пройшло без дефіле красунь у вечірніх сукнях. Протягом свята присутні могли переглянути такі колекції одягу: «Світило», «Лялька мотанка», «Мальовнича Україна» та «Калейдоскоп вишиванок», представлені студентами педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського. Поки члени журі підбивали підсумки, переможець «Битви талантів» Сергій Лященко неперевершено зіграв на народному вірменському музичному інструменті - дудуку. Гарно виступили танцюристи студії Романа Дячка. Настав довгоочікуваний момент оголошення результатів конкурсу. Титули «Маленька принцеса» та «Принцеса фотографії» отримала Ольга Сівак, «Принцеса-грація» - Ганна Лукашевич, «Принцеса танцю» - Вікторія Загорська, «Принцеса таланту» - Ірина Католик, «Принцеса – ніжність» - Ольга Жолоб, «Принцеса-усмішка» - Віра Легкобит, «Принцеса-елегантність» - Олександра Кінаш, «Принцеса – креативність» - Анна Стікут, «Принцеса-артистичність» - Яна Горбунова, «Принцеса-чарівність» - Катерина Киричук. Усі учасниці були нагороджені цінними подарунками. Дякуємо організаторам та спонсорам за дитячий конкурс краси та талантів. Успіхів Вам та натхнення.