Юнаки розіграли Кубок Зимного із міні-футболу

Дата: 26.03.2018 16:51

Княже місто прийняло Кубок Зимного із футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження. Шість команд змагалося в спорткомплексі Олімп.

Вирішальний двобій не визначив переможця, тож долю головних нагород довелося визначати в серії післяматчевих пенальті. Так, володарем Кубка Зимного стала команда ДЮСШ міста Володимир-Волинського, другі - колектив ''Зимне-2'', та третіми фінішував ФК ''Ягодин'' Вишнівської ОТГ.

Призери змагань нагороджені грамотами, медалями та сувенірами, команда переможець отримали кубок!!!
Нагороджували команди грамотами, медалями та сувенірами Зимнівський сільський голова В'ячеслав Католик та депутат верховної ради VI скликання Віктор Олійник, за сприяння яких і проходив турнір.

За підсумками змагань кращих гравців у кожній команді нагородили подарунками від Волинського обласного центру "Спорт для всіх": Богдан Жигалюк (Поромівська ОТГ), Кирило Дрешпак (''Західний Буг''), Максим Кохтюк (''Ягодин''), Владислав Захаревич (''Зимне''), Олег Ткачук (''Зимне 2'') та Антон Грицюк ДЮСШ (Володимир-Волинський).