Участь у проекті "ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ"

Дата: 11.09.2019 11:55

Протягом січня-вересня 2019 року за підтримки програми «U-LEAD з Європою»,         в рамках проекту «Громада Для Людини» Партнерство Кожній Дитині», для представників пілотних ОТГ, однією з яких була Зимнівська громада, проводилось навчання за програмою «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб». Метою навчання було підвищення компетентності спеціалістів/фахівців із соціальної роботи щодо здійснення оцінки потреб сім’ї/особи в процесі ведення випадку. З 4 по 6 вересня 2019 року учасником  тренінгу у м.Києві була провідний фахівець із соціальної роботи територіального центру Тетяна Романюк. Результатом навчання є одержання сертифікату про здобуття базових знань та навичок застосування методики у професійній діяльності.