Інформація про бюджет Зимнівської громади за період з 02 по 11 вересня 2019 року

Дата: 12.09.2019 15:32

За період з 02 по 11  вересня 2019 року до бюджету ОТГ надійшло власних доходів  на суму 621,3 тис.гривень. Основну частину доходів складають податкові надходження, а саме 313,7 тис.гривень – податки та збір  на доходи фізичних осіб, 22,0 тис.гривень - акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, 48,9 тис.гривень – орендна плата з фізичних та юридичних осіб, 0,5 тис.гривень – земельний податок з юридичних осіб, 62,1 тис.гривень – земельний податок з фізичних осіб, 21,2 тис.гривень – податок на майно, відмінне від земельної ділянки, 25,8 тис.гривень – єдиний податок. Неподаткох надходжень до бюджету ОТГ надійшло за вказаний період 6,5 тис.гривень, а саме  адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної  господарської діяльності.