Тепло і увага в День Святого Миколая

Дата: 20.12.2019 11:50

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру та вселяє у дитячі душі світлі почуття. Завдання дорослих стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які  найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

В Зимнівській сільській раді уже стало доброю традицією у День Святого Миколая, під яскравим і добрим знаком уваги до дитини -  дарувати  подарунки.  В цей день, сільський голова В’ячеслав Католик та начальник відділу соціального захисту населення Віра Мудрик, вручили дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та дітям, які є активними учасниками художньої самодіяльності подарунки та солодощі, побажали їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлого і щасливого майбутнього, а також здійснення найзаповітніших мрій. Також отримали  грошову допомогу до свята двоє дітей загиблого учасника АТО.