Добрі справи для тих, хто потребує допомоги
Дата: 14.02.2020 14:26
Кількість переглядів: 708
Відділ соціального захисту населення Зимнівської сільської ради висловлює вдячність за добру справу власникам комісійної крамнички «Рада Мама», які надали на цьому тижні гуманітарну допомогу: дитячий одяг, книги, настільні ігри, для сімей, які потрапили до складних життєвих обставин.
Турбота про інших – це свідчення чуйності, доброти та людяності, вміти співчувати, допомогти та відгукнутись на проблеми ближнього - значить бути людиною.
Ваша допомога для людей, що опинились в складних життєвих обставинах є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі час.