"Жінки в історії України"

Дата: 05.03.2020 17:11

Саме на таку тему у Будинку культури с. Хобултова, 05 березея 2020 року відбулось розширене засідання бібліотечного клубу "Одарка" у дуже не звичному, для глядачів, образі.

Приурочений захід був Міжнародному жіночому дню.

Для присутніх у залі розповіли історії 5-ти постатей, які зробили неймовірний внесок у історію самої України, ще на початках її формування.

Про мудру Княгиню Ольгу, про вольових дружин наших козаків, про голос Софії Крушельницької, про слово Лесі Українки та про творчість Марії Примаченко, розповіли учасники клубу, відтворивши образи згаданих історичних особистостей.

Підтримали захід Зимнівська сільська рада, колектив ЦКД та бібліотекарі Зимнівської ОТГ, директор місцевої школи, Ольга Шимонюк та учні, жителі сіл Хобултова, Підгайці та Микуличіє

Ведуча: Ірина Рудь.

Учасники: Ірина Бугай (в образі Княгині Ольги, Ніна Гнатюк (дружина козака), Наталя Адамович (в образі Софії Крушельницької), Софія Рудь (Леся Українка), Євгенія Сич (відтворила образ Марії Примаченко).

Методична допомога, озвучення та відеопоказ: Дмитро Терьохін.

На завершення гучні овації та привітні слова.
А Людмила Оцалюк підвела підсумки даного бібліотечного заходу.