Звернення сільського голови В’ячеслава Католика до жителів громади

Дата: 10.04.2020 17:52

Шановні жителі Зимнівської громади!

Враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в регіоні,  Волинською ОДА прийнято рішення про режим максимального обмеження пересування у вихідні дні.

Рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконано рішення регіональної та районної відповідних комісій та вирішено запровадити на території Зимнівської громади додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів, а саме з 13.00 суботи до 06.00 год. понеділка.

Сподіваюся, що Ви із розумінням поставитесь до вимушених дій та обмежень, які вводяться, аби унеможливити швидке розповсюдження та масове захворювання коронавірусною інфекцією. Лише завдяки нашим спільним діям ситуаціям та чітким дотриманням усіх рекомендацій, ми зуміємо усе здолати.

Тому просимо усіх мешканців громади відповідально поставитися до даних заходів та обмежень!!! Будьмо здоровими!

З повагою до Вас сільський голова В’ячеслав Католик.