Міжнародний День захисту дітей - прекрасне свято радості та надії

Дата: 01.06.2020 16:06

Фото без опису   Найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини – це дитинство, кожен день якого наповнений новими відкриттями та пригодами, а у пам’яті залишаються лише найяскравіші спогади.                                                                                                                   В Зимнівській сільській раді традиційно 1-го червня відзначається Міжнародний День захисту дітей  - прекрасне свято радості та надії. Діти – це наше майбутнє, ми прагнемо, щоб вони росли здоровими, радісними та мали щасливе дитинство.    Цьогоріч спалах  COVID - 19 швидко змінив контекст в якому живуть діти. Зважаючи на впроваджені обмежувальні заходи, спрямовані на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, сільський голова В’ячеслав Католик та начальник відділу соціального захисту населення Віра Мудрик, привітали дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування солодощами та побажали їм міцного здоров’я, світлого і щасливого майбутнього, а також здійснення найзаповітніших мрій.                                                                                                                                                             На сьогоднішній день це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.