Зимнівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

З 1 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПРОГРАМА ЩОДО ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ

Дата: 31.08.2020 12:33
Кількість переглядів: 128

22 липня поточного року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до зазначеної Постанови, з 1 вересня 2020 року буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.
         Враховуючи зазначене, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити після 31.08.2020, для опрацювання прийматись не будуть.

Управління соцзахисту населення РДА