До уваги виборців з числа внутрішньо переміщених осіб

Дата: 02.09.2020 12:04

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до частини третьої, четвертої статті 8 Закону України «Про  Державний реєстр виборців»  інформуємо, що виборці з числа внутрішньо переміщених осіб, котрі постійно проживають на території Зимнівської сільської ради без реєстрації, мають можливість зміни виборчої  адреси для голосування під час проведення місцевих  виборів 25 жовтня 2020 року.

Виборець може звернутися до відділу ведення Державного  реєстру виборців за місцем свого проживання з письмовою заявою та документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа нещодавно набула громадянство України). Також заява може бути надіслана особою в електронній формі, завірена електронним цифровим підписом, з використанням мережі Інтернет скориставшись офіційним сайтом Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) у розділі  «Кабінет виборця»-«Заяви, запити» до 9 вересня 2020 року.

Відділ соціального захисту населення

Зимнівської сільської ради