Соціально-виховна робота у Володимир-Волинському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області

Дата: 07.09.2020 09:16

На базі Володимир-Волинського міськрайонного відділу з питань пробації проведено  день соціального працівника.

Відповідно  до поставлених перед органами пробації завдань щодо протидії злочинності та в рамках реалізації Програм профілактики рецидивної злочинності та правопорушень, прийнятих рішеннями сесії Зимнівської сільської ради, 03.09.2020 року у Володимир-Волинському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області було проведено день соціального працівника.

З особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі працівником  відділу соціального захисту населення Зимнівської сільської ради Світланою Голюк  проводились профілактичні бесіди, в ході яких піднімались питання проблем сім’ї, зайнятості, внутрішньо-особистих та соціально-економічних проблем.

У системі засобів виправлення і ресоціалізації осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього та культурного рівнів.