Сьогодні в Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбулися  профорієнтаційні заходи для учнів 8-а та 9-б класів ЗОШ

№ 1.

Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятків. На даний час існує ба¬гато різноманітних професій. Як здійснити правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достатню заробітну плату, приносити користь людям та державі?Такі поради ми намагалися донести до учнів.

 Старшокласники  ознайомились з „компасом актуальних професій”, отримали інформацію про стан ринку праці, актуальні вакансії,  професії, які сприяють самозайнятості, навчальні заклади, які розміщені на території регіону.Також розповіли про можливості отримати фахову консультацію з питань вибору професії у службі зайнятості.

  Фахівці з профорієнтації запропонували пройти тестування в консультаційній мережі «Моя професія».Це допоможе більш виважено підійти до вибору професії.

 Зустріч була цікавою,учні задавали багато запитань та отримали на них відповіді, а також задоволення від спілкування.