Онлайн-зустріч жителів об’єднаних територіальних громад Володимир-Волинського району з представником Головного Управління Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолієм Борисюком

Дата: 01.12.2020 10:40
Кількість переглядів: 247

У рамках проєкту «Успіх в дії», який реалізовує Волинська обласна служба зайнятості, сьогодні, 30 листопада, відбулась онлайн-зустріч жителів об’єднаних територіальних громад Володимир-Волинського району з представником Головного Управління Держпродспоживслужби у Волинській області Анатолієм Борисюком.

Анатолій Миколайович розповів про завдання та функції установи, ознайомив з напрямками її роботи.  Спеціаліст ознайомив присутніх із характеристиками та зовнішнім виглядом карантинних організмів,  характерних для Волинської області, пояснив, у чому полягає їх небезпека, та як їх знищити.

Також спікер надав багато порад та поділився  секретами  вирощування винограду. Це і вибір сорту, і правильний спосіб висадки, догляд . Ось, наприклад, саджанець прийметься  тоді , коли його захистять від  прямого попадання сонячного проміння та внесуть багато вологи при посадці. Має значення і вибір періоду обрізки лози , збереження її від зимових холодів та вітрів.

Пан Анатолій  докладно  відповів  на запитання учасників, які їх найбільше турбують, надав практичні поради щодо теми заняття   і не тільки. Присутні також поділились власним досвідом з  даних питань. Тож такий конструктивний діалог допоміг його учасникам отримати  знання,  корисні для використання у своєму господарстві.