«16 днів проти насильства»

Дата: 03.12.2020 09:08

Протягом двох тижнів в Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості в рамках акції  «16 днів проти насильства» заплановані заходи з попередження і подолання насильства в суспільстві.

2 грудня фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з представниками управління соціального захисту населення виконкому Володимир-Волинської міської ради та Національної поліції  України провели захід спрямований на протидію домашньому насильству.

Така проблема особливо актуальна, адже в умовах карантину безліч сімей перебувають вдома. Відтак, можуть виникати напруження у стосунках, і, на жаль, факти домашнього насильства. тому для попередження було обговорено важливі питання та проблеми в сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Перехожим розповіли ,як діяти у випадку домашнього насильства, куди звертатися за допомогою та яка за це передбачена відповідальність.

Учасники отримали інформаційні матеріали та  контакти «гарячої лінії».